Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

KALINTIEJI SAVO KŪRINIUS SKYRĖ MAMOMS

Mamos diena – tai galimybė nors trumpam susimąstyti, išreikšti susikaupusias mintis, pasveikinant brangiausią žmogų - Mamą. Savo kūrybą Mamoms skyrė Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalintieji asmenys. Kurdami atvirukus, rašydami jautrius žodžius Mamai, vyrai nuoširdžiai paminėjo Motinos dieną. Dauguma nuteistųjų ir suimtųjų darbų išsiųsti jų Mamoms, kiti liko kaip prisiminimas ir ženklas, kad visada yra Motina - žmogus, kurio neįmanoma pamiršti ir kuris suteikia stiprybės šiame sudėtingame gyvenimo laikotarpyje.

Kiekvienas, kurdamas meninius darbelius, į juos įdėjo dalelę savo širdies. Vieni, pasakodami apie savo kurtą atviruką, labai jaudinosi, kitiems drebėjo rankos, strigo balsai, kiti priešingai, nesivaržė, atskleidė savo kūrybiškumą.

Pasak Socialinės reabilitacijos skyriaus specialistės S. Stugienės, suimtiesiems padėjusios daryti atvirukus, tokie užsiėmimai svarbūs ir dėl to, kad stiprina izoliatoriuje laikomų asmenų socialinius ryšius, moko juos parodyti nuoširdų dėmesį artimiesiems ir išgryninti gyvenimo vertybes.


Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 5 d. 14:44

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos