Naujienos

KALĖDINIŲ ATVIRUKŲ IR PAPUOŠIMŲ GAMYBA

2017-12-06

2017 m. gruodžio 4 dieną Šiaulių tardymo izoliatoriuje suimtieji (nuteistieji) dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kalėdinių atvirukų ir papuošimų gamyba“. Renginį organizavo Socialinės reabilitacijos skyrius. Užsiėmimo metu Socialinės reabilitacijos skyriaus specialistas Tomas Slabys ir Šiaulių universiteto studentės - savanorės supažindino suimtuosius (nuteistuosius) su kalėdinių atvirukų ir papuošalų gamybos ypatumais ir technikomis.

Suimtieji (nuteistieji) turėjo galimybę užsiimti prasminga veikla, turiningu laisvalaikiu, sužinojo, kad kalėdiniai atvirukai ir kalėdiniai papuošimai gaminami nuo senų laikų. Žmonės pasitelkdami įvairias medžiagas bei savo fantaziją stengėsi suteikti vieni kitiems džiaugsmo. Užsiėmimo metu suimtiesiems buvo pademonstruota keletas būdų, kaip naudojant paprasčiausias priemones (popierių, žirkles, klijus ir pan.) galima pagaminti įdomius ir neįprastus kalėdinės šventės atributus.

Suimtieji (nuteistieji) taip pat turėjo galimybę, pasitelkę fantaziją ir kūrybiškumą, patys pagaminti kalėdinius atvirukus ir kalėdinius papuošimus. Užsiėmimo dalyvių rankose popierius virto ryškiaspalviais kalėdiniais atvirukais ir kalėdinėmis dekoracijomis, kurie papuošė Šiaulių tardymo izoliatoriaus laisvalaikio užimtumo kambarį. Kūrybinio proceso metu suimtieji (nuteistieji) galėjo sukurti savitą darbelį, daugiau sužinoti apie kiekvieno pomėgius, ugdyti savarankiško darbo įgūdžius.

 
 
Informacija atnaujinta 2017 m. gruodžio 6 d. 12:43
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos