Naujienos

Į KALINČIŲ ASMENŲ RESOCIALIZACIJOS PROCESĄ VIS AKTYVIAU ĮSIJUNGIA SAVANORIAI

2019-03-20

Š. m. kovo 19 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje savanorišką darbą atliekanti Lina Vaičiuvienė kartu su Resocializacijos skyriaus specialiste Jorūne Ramoškaite organizavo suimtiesiems viktoriną „Pažink Lietuvą“.

Praėjus karantino dėl gripo epidemijos laikotarpiui ir praūžus rinkimų maratonui, suimtieji turėjo galimybę užsiimti prasminga veikla ir turiningu laisvalaikiu – pasitikrinti žinias viktorinoje apie Lietuvą. Viktorinos metu suimtieji buvo suskirstyti į dvi komandas „Aukštaičių“ ir „Žemaičių“ bei varžėsi tarpusavyje, kuri komanda surinks daugiau taškų. Viktorinos dalyviai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos vardo kilmę, piliakalnius, demonstravo istorines žinias Lietuvos miestus, bažnyčias, asmenis, garsinančius Lietuvos vardą.

Suimtieji aktyviai varžėsi viktorinoje, pagilino savo žinias apie Lietuvos istoriją ir dabartį, o svarbiausia – viktorina tapo dar viena pamoka kaip prasmingai ir įdomiai galima praleisti laisvalaikį, laiką skiriant savęs tobulinimui bei savišvietai.

Resocializacijos, pozityvaus laisvalaikio užimtumo skatinimas yra vieni svarbiausi uždavinių rengiant nuteistuosius ir suimtuosius integracijai į visuomenę. Prie šio proceso aktyviai prisideda savanoriai, organizuodami įstaigoje laikomiems asmenims socialines ir edukacines veiklas. Informaciją apie tai, kaip tapti savanoriu ir prisidėti prie kalinčių asmenų resocialiacijos proceso rasite Šiaulių tardymo izoliatoriaus interneto svetainės skiltyje „Savanoriška veikla“.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. kovo 20 d. 10:44
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos