Naujienos

GIMNAZISTAI DOMĖJOSI PATAISOS PAREIGŪNO PROFESIJA

2019 m. balandžio 2 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus Veiklos organizavimo skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Smirnova ir laikinai einantis Resocializacijos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas Donatas Mikalauskas susitiko su Akmenės gimnazijos 11-12 klasių moksleiviais. Susitikimo metu įstaigos darbuotojai siekė renginio dalyvius sudominti pataisos pareigūno profesija, tarnyba įstaigoje, supažindino su reikalavimais, sąlygomis ir privalumais, norint studijuoti pagal pataisos pareigūno profesinio mokymo programą, pataisos pareigūno darbo įstaigoje specifika, socialinėmis garantijomis, karjeros ir tobulėjimo galimybėmis.

Moksleiviai įstaigos atstovų teiravosi apie pataisos pareigūnų darbo užmokestį, karjeros galimybes, pretendentų atitikimą keliamiems reikalavimams dėl nepriekaištingos reputacijos.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus atstovai pakvietė moksleivius, kurie galbūt norėtų tapti pataisos pareigūnais, apsilankyti įstaigoje. „Vyko turininga diskusija. Jaunuoliai – žingeidūs ir svarstantys įvairias savo karjeros perspektyvas, o pataisos pareigūno profesija – vienas iš galimų pasirinkimų, kuris sudomino gimnazistus“,- sakė Šiaulių tardymo izoliatoriaus atstovė V. Smirnova.

Susidomėjusius pataisos pareigūno profesija kviečiame kreiptis į Šiaulių tardymo izoliatorių tel. (8 41) 596 036, el. p. gintaras.valentukonis@siauliuti.lt.

Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 3 d. 15:16

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos