Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

DURIS ATVĖRĖ ERDVĖ EDUKACIJOMS IR PRASMINGAM LAISVALAIKIUI

2019-11-19

Šiaulių tardymo izoliatorius, siekdamas suimtųjų ir nuteistųjų resocializacijos procesą padaryti kokybiškesnį ir izoliatoriuje laikomiems asmenims sudaryti daugiau užimtumo galimybių, įrengė erdvę suimtųjų ir nuteistųjų asmenų prasmingam laisvalaikiui. Šioje patalpoje Šiaulių tardymo izoliatoriuje laikomi asmenys gali žaisti loginius stalo žaidimus, užsiimti kūrybine veikla. Resocializacijos skyriaus specialistai ir įstaigoje apsilankantys savanoriai jaukioje patalpoje gali organizuoti švietėjiškus ir edukacinius renginius, diskusijas ir motyvacinius seminarus. Kol kas baltas užimtumo kambario sienas ateityje planuojama papuošti kūrybiškų kalinčiųjų piešiniais, o patalpos erdves naudoti ir suimtųjų ir nuteistųjų meniškų darbų parodoms rengti.

1911 m, statytame Šiaulių tardymo izoliatoriuje itin sudėtinga atrasti nūdienos poreikius atitinkančių erdvių čia laikomų asmenų užimtumo organizavimui. Už tai, kad apleistas garažas virto jaukia patalpa laisvalaikio ir užimtumo poreikiams, Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius dėkojo Turto valdymo, Resocializacijos skyriaus darbuotojams ir ūkio aptarnavimo būrio dirbantiesiems. Užimtumo erdvė įrengta naudojant vidinius įstaigos resursus: patalpą dažė ir baldus jai iš nebenaudojamų sulūžusių rakandų pagamino ūkio būrio nuteistieji, vadovaujami Turto valdymo skyriaus specialistų. Resocializacijos skyriaus darbuotojai pasirūpino, kad patalpą papuoštų suimtųjų ir nuteistųjų pagaminti meniški darbeliai. „Tikimės, kad ši erdvė tik gražės ir taps vieta, kurioje galima prasmingai leisti laiką: mokytis, užsiimti menine veikla, organizuoti pokalbius su savanoriais“,- sakė laikinai einantis Resocializacijos skyriaus viršininko pareigas Aleksandras Molčianovas.


 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 19 d. 08:07
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos