Naujienos

DARBUOTOJA, SĖKMINGAI ĮSILIEJUSI Į ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS KOLEKTYVĄ

Laimėjusi konkursą į Turto valdymo skyriaus ūkvedžio pareigas 2020 m. spalio 19 d. darbą Šiaulių tardymo izoliatoriuje pradėjo Inga Grigaitienė. Darbšti, pareiginga, smalsi, aktyvi ir mandagi darbuotoja įstaigos administracijos neliko nepastebėta – atsiradus laisvoms pareigoms Ingai Grigaitienei buvo pasiūlytos aukštesnės Veiklos organizavimo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigos, kurias ji sėkmingai atlieka nuo 2020 m. lapkričio 17 d.

Inga Grigaitienė save pristato:

„Man 28 m. turiu darbinės patirties tiek valstybiniame, tiek privačiame sektoriuje. 2014 m. baigiau Gamtotvarkos vadybos studijas Šiaulių kolegijoje, o dar tik įpusėjus šiems mokslams gavau pasiūlymą ir dar nebaigusi studijų jau dirbau pagal specialybę Kurtuvėnų regioniniame parke. Iš esmės nuo pat vaikystės buvau gamtos vaikas, daug laiko praleidau žirgyne, nes žirgų sportas buvo didelė mano aistra tikriausiai nuo 8 m. Ir nors gyvenau Šiauliuose, kaip mama juokaudavo, namo grįždavau tik pernakvoti. Tačiau laikui bėgant poreikiai ir siekiai keitėsi, o ir patirta sunki trauma „užgesino“ norą toliau sportuoti. Dar kurį laiką dalyvavau varžybose ne kaip dalyvė, bet jau kaip teisėja, nes turiu nacionalinės kategorijos maršrutų dizainerio atestaciją, bet sukūrus šeimą ir sulaukus šeimos pagausėjimo savaitgalių leidimas su šeima pasirodė svarbesnis, negu vykimas į žirgų varžybas. Nors tiek darbine veikla, tiek pomėgiais pakankamai nutolau nuo gamtos, stengiausi tobulėti net leisdama dienas vaiko priežiūros atostogose. 2019 m. apsigyniau Viešojo valdymo magistro laipsnį, o 2020 m. išlaikiau egzaminus vairuoti A kategorijos motociklą ir tai galiu vadinti nauju pomėgiu bei laisvalaikio praleidimo būdu. O pakelta kvalifikacija privertė priimti sprendimą keisti darbą ir išsikelti sau didesnių tikslų. Taip ir prasidėjo mano ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus pažintis.

Darbas bausmių vykdymo sistemoje man nauja patirtis, tačiau anksčiau eitos pareigos Šiaulių apygardos teisme leido bent iš dalies suprasti šios įstaigos specializaciją ir darbo pobūdį. Tikrai specialiai nesirinkau šios įstaigos, tačiau gyvenimiškos, gana netikėtos aplinkybės padėjo tapti Šiaulių tardymo izoliatoriaus kolektyvo dalimi ir šiuo metu tuo tikrai džiaugiuosi. Matyt ankstesnė sportinė patirtis manyje visada skatina norą tobulėti, suprasti padarytas klaidas ir siekti pagerinti rezultatą. Iš kiekvienos darbovietės aš tikiuosi galimybių tobulėti ir augti. Labai džiaugiuosi, jog tokią galimybę jau turėjau pačioje darbo pradžioje, kai laimėjusi konkursą į Turto valdymo skyriaus ūkvedžio pareigas ir pradėjusi dirbti, netrukus sulaukiau pasiūlymo užimti vyriausiojo specialisto pareigas Veiklos organizavimo skyriuje.

Dirbdama Šiaulių tardymo izoliatoriuje ilgiau nei 3 mėnesius jau pradedu matyti sritis, kuriose įstaigai būtų galima pasitempti, ką būtų galima patobulinti ar pakeisti, tačiau vardindama siektinus darbus ar idėjas būsiu nekonkreti. Ne viskas, o ypač šiuo ypatingu laikotarpiu, priklauso nuo mūsų, todėl kartais net ir puikiausios idėjos lieka neįgyvendintos. Tačiau norėčiau padaryti tai, ko nelabai išdrįso daryti kiti, kas taikoma verslo sektoriaus darbo aplinkoje, bet bausmių vykdymo sistemoje būtų naujovė ir geroji patirtis“.

Nors Šiaulių tardymo izoliatoriuje Inga Grigaitienė dirba ne taip ilgai, tačiau kone visi įstaigos darbuotojai jau su ja pažįstami, tai lemia ir jos kai kurios pareiginės funkcijos, susijusios su žmogiškųjų išteklių valdymu. Administracija linki Ingai kuo didžiausios sėkmės, nepamiršti įgyvendinti savo idėjas bei diegti kuo daugiau naujovių antrą šimtmetį skaičiuojančioje įstaigoje.

Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 5 d. 10:49

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos