Naujienos

BALTIJOS KELIO ISTORIJĄ KALINTIESIEMS PRIMINĖ FILMAS

2019-08-23

Siekdami suteikti Šiaulių tardymo izoliatoriaus suimtiesiems bei nuteistiesiems, kuriems taikoma dinaminė priežiūra, kuo daugiau informacijos apie istorinį įvykį – Baltijos kelią, siekdami skatinti nuteistųjų tautiškumą, pilietiškumą Šiaulių tardymo izoliatoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai surengė video siužeto „Baltijos kelio diena“ peržiūrą. Taip pat, vyko informacinė paskaita – diskusija, kurioje buvo aptariamas filmas, dalijamasi įspūdžiais, suimtųjų ir nuteistųjų asmenine patirtimi, minima šios dienos istorija.

Renginyje dalyvavusieji suimtieji ir nuteistieji tikino įgiję daugiau žinių apie šią valstybei svarbią datą. Visi noriai dalijosi savo pastebėjimais apie vienybę bei pilietiškumą, pasakojo, ką jie veikė Baltijos kelio dieną.

Šiandien, lygiai prieš 30 metų, Lietuva, Latvija, Estija susivienijo dėl nepriklausomybės ir šių šalių piliečiai susikabino rankomis, taip išreikšdami norą būti nepriklausomais. Šis masinis renginys sujungė daugybę žmonių, kurie rankomis sujungė grandinę nuo Vilniaus per Rygą iki Talino. Trijų valstybių tautos parodė savitarpio supratimą, solidarumą, vienybę.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 23 d. 14:31
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos