Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

NUTEISTŲJŲ TRIKOVĖS VARŽYBOS – ATNAUJINTOJE SPORTO AIKŠTELĖJE

Šiaulių tardymo izoliatoriuje pirmą kartą vyko suimtųjų ir nuteistųjų sportinės trikovės varžybos. Pernai įrengtoje lauko treniruoklių aikštelėje savo sportinį pasirengimą įveikti trikovės rungtis demonstravo net 16 varžybų dalyvių.

Jie rungėsi trijose rungtyse: darė prisitraukimus prie skersinio, dalyvavo kojų kėlimo nuo sienelės rungtyje ir darė atsispaudimus lygiagretėse.

Renginį inicijavo Saugumo valdymo skyriaus specialistės dinaminei priežiūrai Reda Ščerbauskienė ir Ligita Dilinskienė.

„Varžybos vyko lauke, laikantis ekstremalios situacijos metu privalomų ribojimų, o sportinio azarto, motyvacijos nugalėti ir teigiamų emocijų buvo išties daug. Sportas ne tik padeda ugdyti sveiką gyvenseną, tačiau moko siekti užsibrėžto tikslo, ugdo ištvermę, skatina siekti geriausio rezultato“,- sakė viena iš renginio iniciatorių L.Dilinskienė.

111 metus skaičiuojantys įstaigos pastatai ir gana nedidelė teritorija – nemenkas iššūkis pareigūnams, vykdantiems resocializacijos ir dinaminės priežiūros programas, tačiau stengiamasi išnaudoti visas galimybes: užsiėmimams ir renginiams pasirenkamos netradicinės formos, erdvės. Puikus to pavyzdys – nedidelė, tačiau itin funkcionali lauko treniruoklių aikštelė, sumanių pareigūnų dėka tapusi daug teigiamų atsiliepimų sulaukusia sporto šventės vieta.

Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 6 d. 15:59

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?