Naujienos

VIRŠ 100 KNYGŲ REKOMENDACIJŲ KELIAUJA NUTEISTIESIEMS

2019-08-14

Lietuvos pataisos įstaigų paskelbta iniciatyva „Knyga, išlaisvinanti iš minčių kalėjimo“, kurios metu kvietėme visuomenę rekomenduoti nuteistiesiems knygas, galinčias padėti keisti požiūrį į gyvenimą, sulaukė didelio susidomėjimo. Gavome daugybę laiškų iš pavienių žmonių, bibliotekų, savivaldybių, leidyklų.

Rekomendavote virš 100 knygų, kurios, Jūsų nuomone, plečia požiūrio ribas, padeda atrasti naujas galimybes keisti požiūrį į gyvenimą: Joseph Murphy „Jūsų pasąmonės galia“, Eckhart Tolle „Naujoji žemė“, Byron Katie „Mylėk tai, kas yra“, Robin Sharma „Kas verks, kai tu mirsi“, „Nebijok gyventi“, Joe Rubino „Atgauk pasitikėjimą savimi“, Gary Chapman „Penkios atsiprašymo kalbos“, Dale Carnegie „5 dalykai, kuriuos būtina mokėti žmonėms“, Martynas Driukas „Nuo gaujų iki šventųjų“, „Laisvės kaina. Alcheminės kelionės“ – tai tik keletas knygų iš gausaus sąrašo.  

 

Dalijotės ne tik knygų rekomendacijomis, bet ir mintimis apie nuteistuosius, rekomenduojamų knygų paskirtį:

„Keisdami mintis, mes keičiame savo požiūrį, žvilgsnį, elgesį ir galiausiai situaciją pasaulyje. Kaip pakeisti mintis, kaip tapti ramiam ir laimingam bet kokiomis aplinkybėmis, kaip išlikti atspariam, nepaveiktam situacijų, kaip dabartyje pamatyti ateitį – štai apie ką mūsų rekomenduojamos knygos“.

 

„Norėčiau rekomenduoti keletą knygų nuteistiesiems ir įtariamiesiems, laukiantiems teismo. Tikiuosi, kad jos bus įtrauktos į bibliotekas, manau, jos visos bus naudingos ir įkvėps kažko siekti ir nepasiduoti. Aš manau, kad didžiulio susidomėjimo sulauktų knygos ir paskaitos, kurios duotų galimybę būti naudingiems išėjus į laisvę. Manau, kad dauguma kalinių atgailauja ir versti juos dar daugiau atgailauti nereikėtų. Jiems reikia motyvacijos pakeisti gyvenimo kryptį ir galimybės lavinti įgūdžius, kurie pravers laisvėje ir už kuriuos žmonės bus pasiruošę juos įdarbinti.“

 

Dėkojame visiems už knygų rekomendacijas iniciatyvai „Knyga, išlaisvinanti iš minčių kalėjimo“.

Pasiūlytas knygas rekomenduosime įtraukti į pataisos namų bibliotekose esančių knygų sąrašą. Laukdami rekomendacijų skaitymui, nuteistieji daugelyje įstaigų pagamino ir knygų namelius, kurie bus pastatyti prie pataisos namų. Maloniai kviečiame tęsti knygų gyvenimą ir pasidalinti jomis su nuteistaisiais.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 14 d. 14:24
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos