Naujienos

LIETUVOS MIESTUOSE BUS PAMINĖTAS BALTIJOS KELIO 30-METIS! ŠVĘSKIME KARTU!

2019-08-23

Šiandieną visa Lietuva pasitinka šventine nuotaika – 1989 m. rugpjūčio 23d., apie 2-2,5 mln. žmonių, parodydami, kad siekia laisvės ir nepriklausomybės, ištiesė vieni kitiems rankas sukurdami gyvą grandinę, kuri sujungė sostines Vilnių, Rygą ir Taliną. Todėl daugiau nei 150-čia renginių ne tik sostinėje, bet ir kituose Lietuvos miestuose bus paminėtas Baltijos kelio 30-metis. Neabejojame, kad daugelis Jūsų taip pat stovėjo šiame kelyje ir šiandien prisimena tą svarbų įvykį!

Vilniuje, penktadienį, 18 val. visus sujungs gyva grandinė „Baltijos kelias – tai mes“ nuo Gedimino bokšto link Ukmergės plento Vilniuje.

Rengėjai – Etninės kultūros globos taryba, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubas 19 val. Koncertas Vienybės Banga. 21 val. – „Jeep Club Lithuania“ automobilių (automobilių kolonos iš Talino ir Rygos) sutikimas Vilniaus Katedros aikštėje

Rugpjūčio 23 d. 15 val. klaipėdiečiai bei rajono gyventojai kviečiami rinktis automagistralės A2 Panevėžio – Saločių atkarpoje, ties 41 kilometru, kur klaipėdiečiai stovėjo lygiai prieš 30 metų. Po susitikimo bus lankomos visos atkarpoje esančias mūsų regiono atmintinos vietos, o 19 val. visi dalyvaus šventiniame susitikime prie Lietuvos-Latvijos sienos.

18 val. Šiaulių pėsčiųjų bulvare vyks visuotinio susikabinimo akcija.

Panevėžiečius ir miesto svečius Baltijos kelio jubiliejų kviečiama minėti Senvagėje-18.00-18.10 val. rengiama pilietinė akcija „Gyvoji grandinė“ .

Taip pat, visi norintys gali prisijungti prie iššūkio „Einantis Baltijos kelias“. Baltijos kelią sudaro 650 km. Ši trasa su informaciniais punktais trijose valstybėse bus patalpinti mobiliojoje programėlėje #walk15. Iššūkio organizatoriai kviečia rugpjūčio 23-24 dienomis kartu nueiti daugiau nei 1000 Baltijos kelių, t.y. 650 000 km arba 17 kartų aplink žemę ir parodyti pasauliui, kad esame laisvi ir inovatyvūs.

Baltijos kelias neša žinią, kad esame stiprūs ir vieningi.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 23 d. 13:16
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos