Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

„Žalioji oazė“ džiugina kvapais, spalvomis ir gausiu derliumi

2020-09-17

Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos Pirmasis sektorius jau kelerius metus dalyvauja socialiniame projekte „Žalioji oazė“. Šis sėkmingas projektas, veikiantis ir kituose sektoriuose, labai populiarus tarp nuteistųjų - jame noriai dalyvaujama visą augalininkystės sezoną.

„Žalioji oazė“ visą vasarą džiugino ir vis dar tebedžiugina savo spalvomis ir kvapais ne tik pačius nuteistuosius, bet ir personalą bei pataisos namų lankytojus. 

Visą vasarą nuteistieji galėjo mėgautis savo pačių užaugintomis ekologiškomis daržovėmis – svogūnais, krapais, salotomis, ridikėliais. Šiuo metu šiltnamyje noksta paskutiniai pomidorai ir agurkai, darželiuose - svarainiai, o daržuose – gausus derlius morkų, burokėlių, cukinijų, moliūgų, svogūnų, paprikų. Visa tai – kruopštaus, kantraus ir nuoširdaus darbo rezultatas. Įvertinus viso sezono darbo rezultatus - buvo išrinktas gausiausią derlių užauginęs būrys bei tvarkingiausiai savo gėlynus prižiūrėjęs nuteistųjų būrys. Išradingiausieji rudens gėrybes panaudojo savo kūrybiniams projektams – sukurtas nuostabus laivas iš cukinijos, kaštonų bei žolynų.

„Žaliosios oazės“ projektas – puikiai pasiteisinęs resocializacijos projektas. Darbas savo pačių sukurtuose soduose bei daržuose nuteistiesiems padeda ne tik atgauti jėgas, pailsėti gryname ore, bet ir atsipalaiduoti, atitrūkti nuo kasdienybės. Jaukūs, pačių susikurti žalieji kampeliai šiltomis dienomis tampa poilsio oazėmis. Gamtos puoselėjimas bei rūpinimasis ja gaivina sielą, ugdo atsakomybės jausmą, darbštumą, skatina nuteistuosius domėtis sodininkyste bei daržininkyste, o taip pat įgyti labai vertingos patirties, kuri bus naudinga išėjus į laisvę.

                     

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 21 d. 09:44
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos