Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Viktorina „Susipažinkime su Baltarusija“

Įtempta politinė situacija Baltarusijoje nepaliko abejingų ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus nuteistųjų tarpe. Nuteistieji kreipėsi į Resocializacijos skyriaus specialistę norėdami diskutuoti šia tema. „Politiką palikime politikams, o aš galiu pasiūlyti Jums susipažinti su mūsų kaimyne Baltarusija“, – atsakė specialistė ir suorganizavo nuteistiesiems viktoriną „Susipažinkime su Baltarusija“.

Į viktoriną gausiai susirinkę nuteistieji turėjo laikytis saugaus atstumo, bet tai nesutrukdė jiems pozityviai ir turiningai praleisti laiką. Viktorinos dalyviai parodė puikius žinių rezultatus atsakinėdami į įvairių sričių klausimus, bet tokie klausimai kaip: „Kuriais metais buvo įkurta Baltarusijos respublika?“; „Kokiais metais Euroviziją laimėjo Baltarusijos atstovai?“; „Kiek Nobelio premijos laureatų yra Baltarusijoje?“, nuteistiesiems pasirodė per sunkūs. Viktorinoje neapseita ir be humoro atspalvį turinčių atsakymų variantų, o įdomiausia tai, kad į klausimą „Kas buvo pirmasis Baltarusijos prezidentas po 1990 m.?“ dauguma nuteistųjų atsakė, kad Aleksandras Lukašenka, nors iš tikrųjų tai buvo Stanislovas Šuškevičius.

Nuteistieji liko patenkinti galimybe pasitikrinti turimas žinias ir sužinoti daugiau apie kaimyninę respubliką Baltarusiją bei gerai praleisti laiką.

 

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 30 d. 13:23

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos