Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Užkardyti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų permetimai

2019-06-07

2019 m. birželio 4 d., apie 7 val. į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiojo sektoriaus teritoriją nuo gatvės pusės buvo atliktas permetimas. Permesti du paketai. Budrių pareigūnų dėka abu paketai buvo paimti. Viename pakete 0,5 l buteliukas su alkoholio kvapą skleidžiančiu skysčiu, kitame 4 mobiliojo ryšio telefonai ir trys SIM kortelės.

Tą pačią dieną apie 15.30 Trečiojo sektoriaus gamybinės zonos patalpose, neplaninės kratos metu Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai surado, po produkcija paslėptus nuteistiestiesiems neleidžiamus turėti daiktus.

Kratos metu rasta ir paimta: 10 mobiliojo ryšio telefonų, 0,5 l talpos indas su alkoholio kvapą skleidžiančiu skysčiu, du USB laidai, įkrovimo adapteris, telefono akumuliatorius bei dvi SIM kortelės.

2019 m. birželio 5 d apie 19.20 val. ties 3 apsaugos ruožu į gyvenamosios zonos teritoriją buvo įvykdytas dar vienas permetimas. 3 paketus paėmė pareigūnai, 3 paketus paėmė nuteistieji. Apžiūrėję ir išardę minėtus paketus, pareigūnai rado: 11 mobilaus ryšio telefonų, penkias SIM korteles ir USB atmintinę.

Patruliuojantiems įstaigos pareigūnams asmenų įvykdžiusių permetimus sulaikyti nepavyko, bet dokumentinė medžiaga su daiktiniais įrodymais bus perduota į Kaišiadorių policijos komisariatą tolimesniam sprendimui priimti.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiajame sektoriuje bausmę atlieka 714 nuteistųjų.


 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 7 d. 10:32
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos