Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Užkardytas telefonų permetimas

2020-09-17

Vakar, rugsėjo 16 d., į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos gamybinę zoną permesti septyni paketai su nuteistiesiems draudžiamais turėti daiktais. Pareigūnams operatyviai sureagavus, jie paimti ir perduoti Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriui.

Apie 1.40 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje iš pareigūnų, vykdančių tarnybą apsaugos poste, buvo gautas pranešimas apie atliekamą permetimą į įstaigos teritorijos gamybinę zoną. Saugumo valdymo skyriaus pareigūnams operatyviai sureagavus į pranešimą ir nubėgus į nurodytą vietą, buvo rasti septyni paketai su nuteistiesiems draudžiamais turėti daiktais, kuriuose buvo: 25 mobiliojo ryšio telefonai, 12 SIM kortelių, 1 mikro SD kortelė, 2 telefono akumuliatoriai, laidai.

Pareigūnai vykdo įvairias prevencines priemones, siekdami užkardyti neleistinų turėti daiktų patekimą į įstaigą.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 17 d. 09:08
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos