Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Užkardytas galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų permetimas

2019-05-13

2019 m. gegužės 10 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje iš pareigūno vykdančio tarnybą apsaugos poste gautas pranešimas apie apie atliktą 3 paketų permetimą į 2-o būrio teritoriją, kuriuos paėmė nuteistieji. Po atlikto neleidžiamų daiktų permetimo į sektoriaus teritoriją, būryje buvo atlikta krata. Nuteistiesiems atliktos dalinės kratos, patikrinti jų asmeniniai daiktai. Kratos metu ventiliacijos angoje buvo rasti 3 paketai su galimai permestais nuteistiesiems neleidžiamais turėti daiktais. Išardžius paketus rasti 7 mobiliojo ryšio telefonai.

Tą pačią dieną apie 20.30 val. iš Trečiojo sektoriaus Saugumo valdymo skyriaus pareigūno, budinčio prie vaizdo stebėjimo monitorių gautas pranešimas, kad gamybinėje zonoje pastebėtas nuteistasis, kurio ten neturėjo būti. Budinčiosios pamainos pareigūnai skubiai sureagavo į gautą pranešimą, nedelsiant nubėgo į įvykio vietą, apžiūrėję apsaugos perimetro ruožus, trečiame apsaugos išoriniame perimetre surado permestą paketą. Pareigūnams atlikus šio paketo apžiūrą, jame rasta žalios spalvos augalinės kilmės, galimai narkotinės ar psichotropinės medžiagos.

Užkardytas paketas perduotas Kriminalinės žvalgybos skyriui. Dėl rastų galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį.

Patruliuojantiems įstaigos pareigūnams asmenų įvykdžiusių permetimus sulaikyti nepavyko, bet dokumentinė medžiaga su daiktiniais įrodymais bus perduota į Kaišiadorių policijos komisariatą tolimesniam sprendimui priimti.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 622, o Trečiajame sektoriuje 729 nuteistieji.


 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 13 d. 16:44
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos