Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Trečiajame sektoriuje organizuota smagi ir šurmuliga „Derliaus šventė“

2020-09-15

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiajame sektoriuje organizuota šurmulinga „Derliaus šventė“.

Šventės metu nuteistieji originaliai ir išmoningai pristatė iš vaisių ir daržovių pagamintus patiekalus, dalinosi gerąja patirtimi auginant daržoves, diskutavo agrokultūrinėmis temomis ir kartu galėjo pasidžiaugti savo kruopštaus darbo rezultatais. Buvo renkamas darbščiausias būrelio narys, tvarkingiausias sklypas, vyko daržo gėrybių degustacija, šventės dalyviai galėjo pasivaišinti lauže keptomis daržovėmis ir kitais nuteistųjų paruoštais valgiais.

„Žaliosios oazės“ būrelio nariai visą vasarą negailėdami laiko kruopščiai prižiūrėjo savo auginamas daržoves, vaismedžius, uogas, įvairius žalumynus, gėlynus, tad ir rezultatas – džiuginantis. Šiltnamyje jau baigiami skinti pomidorai, agurkai, darže geltonuoja moliūgai, auga burokėliai, morkos, kopūstai, salotos, prieskoninės žolelės. Daug užauginto derliaus suruošta žiemai.

Darbai „Žaliojoje oazėje“ motyvuoja nuteistuosius teigiamiems pokyčiams, tvirtėja suvokimas, kad nuoseklus darbas duoda prasmingų rezultatų. Vyrai tikina, kad daržininkystė – ne prievolė, o širdžiai mielas užsiėmimas, teikiantis ne vieną naudą: išmokstama daržininkystės paslapčių, ugdomi bendruomeniški santykiai, maisto racionas papildomas šviežiomis daržovėmis, uogomis, o ir laikas besirūpinant savo lysve bėga nepalyginamai greičiau. Popietė buvo smagi ir nuotaikinga.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 15 d. 10:00
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos