Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Trečiajame sektoriuje lankėsi žinomas pramogų verslo veikėjas

2019-05-08

2019 m. gegužės 7 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiajame sektoriuje lankėsi Lietuvos pramogų verslo veikėjas bei buvęs Lietuvos politikas - Linas Karalius „Ezopas“, išgarsėjęs kaip muzikos grupės „ŽAS“ narys.

Linas Karalius nuo 2001 m. pradėjo domėtis dvasiniu žmogaus tobulėjimu, tapo vegetaru, nustojo vartoti svaigalus. 2004 m. paliko grupę ir pradėjo dirbti Vilniaus miesto savivaldybėje, įsitraukdamas į narkomanijos prevencijos programą mokyklose. Jis skaito paskaitas apie svaigalų vartojimo pasekmes vaikų namuose ir vasaros poilsio stovyklose, veda jogos ir kvėpavimo meditacijos seminarus suaugusiems.

Atvykęs į Trečiąjį sektorių Linas Karalius susirinkusiai auditorijai papasakojo apie priklausomybės nuo narkotinių-psichotropinių medžiagų pasekmes, jų sukeliamą žalą tiek pačiam individui, tiek visuomenei. Linas pasakodamas apie narkotines medžiagas visą informaciją pateikė iliustracijų iš asmeninės patirties pagalba. Paskaitos metu papasakojo apie dabartinį savo hobį ir užsiėmimą. Jis apibūdinamas kaip sertifikuotas kambo imuniteto stiprinimo specialistas, atlieka reflekso loginius masažus. Šiuo metu jis su žmona yra giliai pasinėręs į visai kitokį gyvenimo būdą – praktikuoja alternatyvią mediciną ir bando padėti žmonėms.

Laikas su šiuo gerai žinomu žmogumi prabėgo nejučia, visi su dideliu susidomėjimu klausėsi svečio paskaitos ir pasakojimų, salėje nebuvo nei vieno nuobodžiaujančio.

Atsisveikindamas Linas Karalius „Ezopas“ atliko keletą savo paties sukurtų dainų, paspaudė nuteistiesiems rankas ir pažadėjo dar ne kartą apsilankyti įstaigoje.

Renginį organizavo Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus darbuotojai.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 8 d. 15:54
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos