Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Tęsiamas Pataisos pareigūno profesijos pristatymas gimnazistams

2019-05-08

2019 m. gegužės 8 d. tęsiant Pataisos pareigūno profesijos pristatytą, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Veiklos organizavimo skyriaus specialistės bei Saugumo valdymo pareigūnailankėsi Žiežmarių gimnazijoje. Apsilankymo metu gimnazijos baigiamųjų klasių gimnazistams bei darbuotojams buvo pristatyta pataisos pareigūno profesija.

Veiklos organizavimo skyriaus specialistė Vitalija Giulmamedova papasakojo apie galimybę įgyti pataisos pareigūno profesiją Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centre. Informavo apie priėmimo procedūras, pristatė galimybes įgyti pataisos pareigūno profesiją, socialines garantijas, karjeros galimybes bausmių vykdymo sistemos įstaigose. Veiklos organizavimo skyriaus specialistė Živilė Jankauskienė papasakojo apie Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos veiklą.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijosspecialistai pademonstravo Kalėjimų departamento prie teisingumo ministerijos Prevencinės grupės naudojamą antiriaušinę amuniciją, specialiąsias priemones ir įrangą. Mokiniai ir gimnazijos darbuotojai turėjo galimybę asmeniškai išbandyti antiriaušinių šarvų tvirtumą, pareigūnai parodė kaip daromas įeinančių ir išeinančių asmenų patikrinimas.

Susitikimo metu susirinkusi gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo diskusijoje su pareigūnais, domėjosi darbu bausmių vykdymo sistemoje, galimybėmis įsidarbinti, ateities perspektyvomis, pareigūnams uždavė įvairių klausimų, susijusių su asmenine patirtimi ir praktine veikla Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje.

Tikimasi, kad gimnazistams buvo įdomu sužinoti apie pareigūnų profesijos ypatumus ir specifiką ir, kad keletas iš jų pasirinks šią profesiją.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 8 d. 16:08
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos