Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Šventinė akcija „Vaikų Velykėlių“ proga

2019-04-29

2019 m. balandžio 26 d., artėjančio Atvelykio – dar vadinamo „Vaikų Velykėlių“ proga, Pusiaukelės namų nuteistieji ir darbuotojai dalyvavo šventinėje akcijoje, kurios metu aplankė Kaišiadorių socialinių paslaugų centro Pravieniškių vaikų dienos centro mažuosius lankytojus. Artėjančios šventės proga, nuteistieji mažiesiems centro lankytojams atvežė pačių pagamintas ir iškeptas picas bei kiekvienam vaikučiui įteikė po saldžią dovanėlę - šokoladinį kiaušinį „Kinder Surprise“.

Šventinės akcijos tikslas – paminėti „Vaikų Velykėles“, pasidalinti gerumu ir parama su mažaisiais centro lankytojais, paįvairinti centrą lankančių vaikų laisvalaikį.

Picas nuteistieji kartu su darbuotojais pradėjo kepti nuo ryto, kruopščiai kočiojo tešlą, pjaustė įvairius ingredientus. Vėliau iškeptas picas ragavo ir džiaugėsi, kad skonis gavosi išties puikus.

Pravieniškių vaikų dienos centro mažieji lankytojai susitikime su Pusiaukelės namų darbuotojais ir nuteistaisiais iš pradžių jautėsi nedrąsiai ir kuklinosi, tačiau įtampa greitai išgaravo ir visi gardžiavosi picomis bei šokoladiniais kiaušiniais, prie vaišių stalo noriai aptarinėjo praėjusias Šv. Velykų akimirkas, papročius ir tradicijas.

Atsidėkodami už dėmesį ir dovanas vaikai Pusiaukelės namų darbuotojams bei nuteistiesiems įteikė pačių pagamintas ir dekoruotas atvirutes.

Dauguma Pusiaukelės namų nuteistųjų patys turi vaikų, todėl bet koks dėmesys ar pagalba Pravieniškių bendruomenės vaikams nuteistiesiems yra maloni ir svarbi.

Šiuo metu Pravieniškių pusiaukelės namuose laisvės atėmimo bausmę atlieka 20 nuteistųjų.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 29 d. 16:44
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos