Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Susitikimas su Kauno VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato atstovu

2019-08-30

Siekiant palaikyti gerus bendradarbiavimo santykius su policija, tinkamai kontroliuoti nuteistųjų įpareigojimų vykdymą ir prisidėti prie pakartotinio nusikalstamumo mažinimo, 2019 m. rugpjūčio 30 d. 10 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos patalpose buvo organizuotas susitikimas su Kauno apskrities VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininku, atliekančiu komisariato viršininko funkcijas Jurgiu Ostromecku ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos vadovybe.

Susitikimo metu buvo aptartos Kauno apskrities VPK Kaišiadorių rajono policijos ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos bendradarbiavimo stiprybės bei silpnybės, ir nutarta pakoreguoti trūkumus.

Pasitarimo metu buvo aptartas bendradarbiavimo sutarties vykdymas, nuteistiesiems teismo paskirtų įpareigojimų ir draudimų kontrolės užtikrinimas bei pakartotinio nusikalstamumo prevencinės priemonės.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 30 d. 13:21
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos