Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Susipažinimo proga organizuota „Linksmoji viktorina“

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus salėje aidėjo plojimai ir palaikymo šūksniai. Būtent taip Antrojo sektoriaus nuteistieji pasitiko šiame sektoriuje naujai pradėjusią dirbti specialistę, kuri, susipažinimo proga, organizavo linksmą viktoriną apie gyvūnus.

Viktorinos klausimai, nors ir su humoro atspalviu bei atsakymo variantais, nuteistiesiems pasirodė nelengvai įkandamas riešutėlis – pirmąją vietą užėmusios komandos rezultatas 18 surinktų taškų iš 30 galimų. Nuteistiesiems buvo įdomu sužinoti, kad drambliai turi tik 4 funkcinius dantis, kad imperatoriškasis pingvinas panėręs po vandeniu išnaudoja praktiškai 100 procentų deguonies, kad krokodilams greitai virškinti maistą padeda kraujotakos sistema, kad kačių nosies galiukas toks pat unikalus kaip žmogaus piršto atspaudas ir dar daugiau ypatybių iš gyvūnų gyvenimo.

Atsisveikindami nuteistieji padėkojo specialistei už gerai praleistą laiką ir išreiškė norą dažniau susitikti panašaus pobūdžio užsiėmimuose. Didelio susidomėjimo sulaukusi viktorina parodė, kad nuteistiesiems labai patinka Resocializacijos skyriaus specialistų vedami pozityvaus užimtumo renginiai.

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 22 d. 15:30

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos