Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Seimo nariai žaidė krepšinį su Pravieniškių nuteistaisiais

2022-09-27

Į Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje surengtą krepšinio turnyrą palaikyti nuteistųjų sportinės dvasios atvyko ir politikai. Kviestinių svečių komandoje – Seimo nariai Virgilijus Alekna, Andrius Kupčinskas, Andrius Bagdonas, Kasparas Adomaitis, Deividas Labanavičius ir Audrius Petrošius.

 

Bausmę atliekantiems vyrams labiausiai imponavo pas juos atvykęs Virgilijus Alekna. Visi norėjo pakalbinti, nusifotografuoti ir sužaisti su gerai žinomu lietuvių lengvaatlečiu, disko metiku, Olimpinių žaidynių ir Pasaulio bei Europos čempionu, nacionaliniu rekordininku,

 

Politikai pademonstravo visai neblogą sportinį pasirengimą ir žaidimą. Juos įveikė tik viena nuteistųjų komanda iš keturių.

 

Turnyre vyko įnirtingos kovos, vyrai atidavė visas jėgas kovodami dėl pirmosios vietos. Komandos buvo vertos viena kitos ir nugalėtojai paaiškėjo tik varžybų pabaigoje. Po turnyro visiems dalyviams dėkota už gražų žaidimą, o prizines vietas užėmusios komandos gavo simbolius pačių nuteistųjų rankomis pagamintas kamuolio formos statulėles.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugsėjo 27 d. 12:33
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288