Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Reabilitacijos centre įvyko susitikimas su jame buvusiais nariais

2019-06-12

Šių metų birželio 11 dieną, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre (toliau – Centras) vyravo draugiškos ir pakilios nuotaikos. Pirmą kartą Centro gyvavimo istorijoje vyko susitikimas su nariais, baigusiais Centrą ir perkeltais tolimesnę bausmę atlikti į atvirąją koloniją arba jiems suteikta teisė vykti be palydos ir be sargybos už įstaigos ribų, taip pat nuteistaisiais bausmę atliekančiais Poreabilitaciniame būryje.

Centre esantys nuteistieji draugiškai pasitiko buvusius reabilitantus. Prie vaišių stalo, nuteistieji dalinosi įspūdžiais ir gerąja patirtimi. Visi kartu peržiūrėjo kadrus iš vykusių švenčių Centre. Vėliau visi rinkosi lauke, kuriame laukė piknikas, ant laužo buvo kepamos dešrelės, šnekučiuojamasi gryname ore. Kieme vyravo gera atmosfera, pakili nuotaika, nenutilo juoko skambesys, linksma muzika bei draugiški pokalbiai ir diskusijos.

Po pikniko, visi norintys rinkosi žaisti šaradas, kurių metu taip pat netrūko gerų emocijų, išradingumo bei kūrybiškumo.

Graži aplinka, vaišės, gera nuotaika, draugiškumas ir bendruomeniškumas, leidžia atsipalaiduoti, nukelia arčiau namų bei skatina keistis. Tikimės, kad ši tradicija bus tęsiama ir toliau, tuo motyvuojant nuteistuosius elgtis pozityviai.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 12 d. 15:35
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos