Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Pusiaukelės namai paminėjo 3-iąsias įkūrimo metines

2020-03-02

2020 m. vasario 27 d. Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus Pusiaukelės namuose paminėtos 3-iosios Pusiaukelės namų įkūrimo metinės. Į šventinį renginį susirinko Pusiaukelės namų socialiniai partneriai, nuteistųjų darbdaviai, įstaigos administracijos atstovai bei Pusiaukelės namuose bausmę atliekantys nuteistieji.

Įstaigos direktoriaus vyriausiasis patarėjas Vidmantas Svečiulis pasveikino visus susirinkusius bei dėkodamas už glaudų bendradarbiavimą ir pagalbą stiprinant nuteistųjų darbinės veiklos motyvaciją bei kompetencijas, gerinant reintegraciją į visuomenę ir darbo rinką, įteikė padėkas nuteistųjų darbdaviams, taip pat už pagalbą mažinant nuteistųjų socialinę atskirtį - Pusiaukelės namų socialiniams partneriams. Padėkos buvo įteiktos ir nuteistiesiems, aktyviai dalyvavusiems socialinės reabilitacijos priemonėse bei pasižymėjusiems gerais ir prasmingais darbais. Renginio metu buvo pristatyta Pusiaukelės namų veikla ir šiuo metu vykdomos prevencinės ir intervencinės socialinės reabilitacijos priemonės.

Šventėje dalyvavęs virtuvės šefas - 1-os vietos laimėtojas Lietuvos tarptautiniame plovo virimo čempionate Pavel Kolesnik pasirūpino, kad visi renginio dalyviai būtų ne tik sotūs, tačiau ir kupini įspūdžių. Virtuvės šefas pademonstravo kaip ant laužo verdamas autentiškas uzbekiškas plovas, renginio metu vyko uzbekiškos virtuvės degustacija, šventės dalyviai sužinojo apie uzbekų virtuvės tradicinius patiekalus ir papročius. Po sočios vakarienės renginio dalyviai turėjo galimybę pabendrauti tarpusavyje, pasidalinti gyvenimo Pusiaukelės namuose įspūdžiais ir patirtimis bei pasiklausyti gyvai gitara atliekamų kūrinių.

Šiuo metu Pravieniškių Pusiaukelės namuose laisvės atėmimo bausmę atlieka 19 nuteistųjų.


 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 2 d. 15:23
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos