Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje lankėsi Lietuvos Respublikos teisingumo ministras

2019-06-11

2019 m. birželio 10 d. Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje lankėsi Lietuvos Respublikos teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius Virginijus Kulikauskas kiti Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir teismų atstovai. Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius pristatė vizito tikslą bei dienotvarkę, akcentavo, kad šio vizito metu ypatingas dėmesys bus skiriamas nuteistiems iki gyvos galvos bei subkultūros besilaikantiems įkalinimo įstaigoje nuteistiesiems. Teisingumo ministrui ir kitiems svečiams buvo pristatyta Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos veikla, jos specifika, pagrindiniai uždaviniai ir siekiai. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Dainius Sušinskas kalbėjo apie susidariusias problemas ir galimus spendimų būdus. Diskutuota, svečiai išsakė savo nuomones ir uždavė aktualius jiems kylančius klausimus. Teisingumo ministrą ir kitus svečius, įstaigos direktorius pakvietė vykti į sektorius, kad realiai būtų galima pasižiūrėti ir viską įvertinti bei pratęsti pradėtą diskusiją. Vizito metu teisingumo ministras ir kiti svečiai apsilankė įstaigos Antrajame bei Trečiajame sektoriuose, apžiūrėjo nuteistųjų gyvenamąsias sąlygas senosiose nuteistųjų gyvenamose patalpose bei moderniai įrengtose patalpose. Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius išsakė savo siūlymus bei pastabas, domėjosi nuteistųjų gyvenimo bei darbuotojų darbo sąlygomis.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 11 d. 13:49
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos