Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Pirmajame sektoriuje paminėtas „Baltijos kelio“ 30-metis

2019-08-27

2019 m. rugpjūčio 23 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje vyko renginiai skirti paminėti „Baltijos kelio“ 30-metį. Nuteistieji organizavo sportines varžybas, kurių metu buvo siekiama turiningai praleisti laiką, prisimenant „Baltijos kelio“ istoriją.

Šiose varžybose nuteistieji dalyvavo trikovės rungtynėse pataisos įstaigos teritorijoje. Pirmoji užduotis buvo nelengva – nuteistieji pažymėtoje teritorijoje turėjo surasti kuo daugiau paslėptų Lietuvos vėliavėlių per ribotą laiką. Antroje rungtyje nuteistieji per vieną minutę krepšinio kamuoliu bandė pataikyti kuo daugiau tritaškių. O trečia rungtis buvo pasirinkta šiek tiek linksmesnė – nuteistieji komandomis po penkis asmenis atbulomis turėjo traukti virvę. Rungtynių nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir padėkomis už dalyvavimą.

Rugpjūčio 23 dieną minima ne tik „Baltijos kelio“, Juodojo kaspino, bet ir Europos diena stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti. Prisimenant tai, buvo parodytas filmas „Ekskursant“ apie mergaitę, pabėgusią iš tremtiniais perpildyto krovinio traukinio, vežusio ją ir jos šeimą į Sibirą bei jos kelionę namo – į Lietuvą.

Renginius organizavo Pirmojo sektoriaus Resocializacijos skyrius.


 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 27 d. 15:38
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos