Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Pareigūnai užkardė draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų patekimą į Pirmojo sektoriaus teritoriją bei sulaikė įtartinus asmenis

2019-04-29

Š. m. balandžio 27 d., apie 14.40 val. iš budinčio pareigūno buvo gautas pranešimas apie įvykdytą draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų permetimą. Kiti pareigūnai skubiai sureagavo į gautą pranešimą ir nuvyko į įvykio vietą, kurioje buvo permesti 4 lipnia juosta apvynioti paketai. Budintys pareigūnai taip pat pastebėjo du įtartinus asmenis nubėgančius nuo apsauginės tvoros į miško gilumą.

Įtarę, kad tai gali būti asmenys, atlikę permetimą į pataisos įstaigos teritoriją, patrulinės grupės pareigūnai nedelsiant sulaikė įtartinus asmenis.

Apie įvykį informuoti Kauno m. VPK, Kaišiadorių raj. PK pareigūnai, kuriems atvykus nustatytos sulaikytųjų tapatybės, išardyti rasti paketai.

Sulaikytųjų permestuose paketuose buvo rasta 4 buteliukai po 0,5 l su skysčiu skleidžiančiu alkoholio kvapą, Sim kortelė ir papildymas.

Tą pačią dieną apie 00.05 val. buvo gautas dar vienas pranešimas iš budinčios dalies pareigūno, kad ties apsaugos postu loja tarnybiniai šunys. Skubiai nuvykę į įvykio vietą įžvalgūs ir profesionalūs pareigūnai pastebėjo, kad prie įstaigos apsauginės tvoros krūmuose pasislėpę du įtartini asmenys. Pastebėję atbėgančius patrulinės grupės pareigūnus asmenys leidosi bėgti į mišką, bet vėliau buvo sulaikyti. Vienas iš sulaikytų asmenų su savimi turėjo du lipnia juosta apvyniotus paketus.

Apie įvykį informuoti Kauno m. VPK, Kaišiadorių raj. PK pareigūnai, kuriems atvykus nustatytos sulaikytųjų tapatybės, išardyti paketai kuriuose rasti 4 mobilaus ryšio telefonai.

Sulaikyti asmenys prisipažino, kad atvyko turėdami tikslą atlikti draudžiamų daiktų permetimą į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus teritoriją ten bausmę atliekantiems nuteistiesiems.

Sulaikytus asmenis ir jų draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus išsivežė policijos pareigūnai.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 660 nuteistųjų.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 29 d. 16:31
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos