Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Pareigūnai užkardė draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų patekimą į Pirmojo sektoriaus teritoriją bei sulaikė įtartinus asmenis

2019-07-01

2019 m. birželio 28 d., apie 21.30 val. patrulinės grupės pareigūnai, stebėdami pataisos įstaigų prieigas, krūmuose pastebėjo įtartiną asmenį. Jis artinosi link Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus apsauginės tvoros, o rankose nešėsi baltos spalvos paketą.

Įtarę, kad netrukus gali būti atliktas permetimas į pataisos įstaigos teritoriją, patrulinės grupės pareigūnai sulaikė minėtą asmenį ir pristatė į administracines patalpas įvykiams išsiaiškinti.

Apie įvykį informuoti Kauno m. VPK, Kaišiadorių raj. PK pareigūnai, kuriems atvykus nustatyta sulaikytojo tapatybė, išardytas paketas kuriame rasta: penki vienkartiniai švirkštai ir du plastikiniai maišeliai, iš kurių viename buvo baltos spalvos neaiškios kilmės medžiaga, kitame rausvos spalvos tabletės galimai psichotropinės ar narkotinės medžiagos.

Birželio 30 d. apie 19.30 val. apžiūrint Pirmojo sektoriaus prieigas budintys pareigūnai pastebėjo miške apie 300 m. nuo pataisos namų apsauginės tvoros einantį įtartiną asmenį. Jis artinosi link Pravieniškių pataisos namų atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus apsauginės tvoros. Pareigūnai supratę, kad tai gali būti pažeidėjas, kuris turi tikslą perduoti draudžiamus turėti nuteistiesiems daiktus, asmenį sulaikė. Pas pilietį kelnių kišenėje buvo vienas gelsvos spalvos lipnia juosta suvyniotas kamuoliuko formos paketas. Sulaikytas asmuo buvo pristatytas į administracines patalpas aplinkybėms išsiaiškinti.

Apie įvykį informuoti Kauno m. VPK, Kaišiadorių raj. PK pareigūnai, kuriems atvykus nustatyta sulaikytojo tapatybė, išardytas paketas kuriame rastas tabakas supurkštas narkotinėmis medžiagomis.

Sulaikyti asmenys prisipažino, kad turėjo tikslą atlikti draudžiamų daiktų permetimą į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus teritoriją ten bausmę atliekantiems nuteistiesiems.

Dėl šių įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl narkotinių medžiagų, o sulaikytus asmenis ir draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus išsivežė policijos pareigūnai.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 647 nuteistieji.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 1 d. 15:15
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?