Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Organizuota tvarkymosi akcija „Darom 2019“

2019-04-29

Tvarkymosi akcija „Let’s do it“ („Darom“), prasidėjusi Estijoje 2008 m., ėmė plisti po visą pasaulį, tame tarpe, ir Lietuvoje. Prie kasmetinės jau tradicija tapusios akcijos, prie bendro ir kilnaus tikslo, kai visoje Lietuvoje tvarkoma aplinka, prisideda ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos bendruomenė. Pavasariniai švarinimosi darbai tiek įstaigoje, tiek ir už jos ribų prasidėjo kiek anksčiau – balandžio 11d. ir tęsėsi iki balandžio 27 d.

Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos Trečiojo sektoriaus nuteistieji, kurie dalyvauja „Žaliosios oazės“ veikloje, jos teritoriją pradėjo tvarkyti ir ruoštis pavasariniams darbams jau balandžio 11-12 dienomis. Kiti bausmę atliekantys nuteistieji prieš šv. Velykas pradėjo tvarkyti gyvenamųjų patalpų aplinką – rinko šiukšles, ruošė žemę gėlių sodinimui, sėjo žolę. Bendroje teritorijoje buvo pasodinti obelų ir vyšnių sodinukai, kurie vasarą tiek nuteistuosius, tiek įstaigos darbuotojus džiugins kvapniais rožių žiedais.

Šie teritorijos tvarkymosi darbai dar nesibaigė – sulaukus papildomo inventoriaus (grėblių, kastuvų) dar bus ruošiama žemė žolės sėjimui, toliau formuojamas gėlynas.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus nuteistieji, balandžio 26 d. savo lokaliniuose sektoriuose dalyvavo pavasarinėje talkoje ir keletą valandų tvarkėsi būrių teritorijose, gražino aplinką, pureno gėlynus, rinko šiukšles bei dirbo kitus pavasarinius sodo ir daržo darbus.

Nuteistieji, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos ar palydos už pataisos įstaigos ribų, sutvarkė savo gyvenamą aplinką, labai daug prisidėjo prie Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos aplinkos sutvarkymo. Šių nuteistųjų dėka buvo išravėti ir nugramdyti šaligatviai, iškirsti krūmai, nugenėtos išdžiūvusios šakos visų pamėgtame miškelyje prie įstaigos Administracinio pastato.

Šia akcija nuteistieji skatinami savanoriškai prisidėti prie aplinkos gražinimo, užsiimant naudinga ir prasminga veikla ugdomas jų pilietiškumo jausmas, mokant tausoti gamtą, prisiimti atsakomybę už atliktą darbą dirbant komandoje.

Pirmojo ir Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus pareigūnų iniciatyva, nuteistiesiems buvo sudaryta galimybė prisidėti prie visuotinės švarinimosi ir tvarkymosi darbų akcijos.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 30 d. 10:50
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos