Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistojo darbų parodėlė Antrajame sektoriuje

2021-10-15

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajojo sektoriaus aktų salėje, surengta nuteistojo A.R. darbų paroda, kurią jis pavadino –„Vaikystės iliuzijos“.

Darbams sukurti reikėjo apie pusę metų. Kūriniai pagaminti iš plastikinių butelių, senų laikraščių, lipalo, o nuspalvinti vaškinėmis kreidelėmis.

Trumpas nuteistojo pasakojimas apie kūrybą:

„Aš visada nemėgau tokios medžiagos, vertinau keramiką, auksą, akmenį. O šis lipdymo būdas, man atrodė nepriimtinas, nereikšmingas, prastas. Atsidūręs šioje vietoje pabandžiau kurti iš to, ką galėjau gauti. Supratau, kad tai puikus būdas atsikratyti blogomis emocijomis , kad kūrybą galima išreikšti ir su šiomis priemonėmis. Svarbiausia kurti, išreikšti save, išmokti priimt, kad dabar esu čia ir turiu mokėti dalintis savo kūryba. Sukūręs salei skirtas dekoracijas, sulaukiau daug atgalinio ryšio, ne tik iš Resocializacijos skyriaus specialistų, bet ir nuteistųjų“.

Sukurtomis dekoracijomis nuteistasis papuošė Antrojo sektoriaus aktų salės langus, kuriomis galės grožėtis visi nuteistieji, darbuotojai ir atvykstantys svečiai.

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 15 d. 16:20
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?