Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistieji savo gamintas dovanas nusiuntė į globos namus

2021-10-07

Būti Tėvu – tauri misija ir neišmatuojama atsakomybė vaiko gyvenime. Kalbėti apie vaikus be jaudulio sunku, ypač, jeigu negali jų aplankyti, apkabinti, paguosti. Turbūt todėl nuteistieji visada noriai prisijungia prie organizuojamų labdaros renginių skirtų vaikams.

 

Šįkart idėja gimė, kai vienas Trečiojo sektoriaus nuteistųjų – Feliksas – paprašė nuvežti jo pagamintas dovanėles į Jasiuliškių socialinės globos namus, kur šiuo metu gyvena jo sūnus. Resocializacijos skyriaus specialistai mielai sutiko ir pakvietė prie gražios iniciatyvos prisijungti kitus nuteistuosius ruošiant dovanėles. Feliksas kuria rėmelius Šventųjų paveikslams, nuotraukoms, gėles. Visi darbai yra gaminami iš kartono ir kitų antrinių žaliavų.  Atskirą dovaną nuteistasis skyrė savo sūnui ant kurios užrašė labai jautrius žodžius.

 

Kiti nuteistieji prisijungę prie šios iniciatyvos pagamino supamąją medinę kėdę, stalo žaidimus „Alias“ ir „Narai“, medinę dovanų dėžutę. Kvilingo technika gamino atvirukus, Japoniško meninio popieriaus lankstymo būdu – origami išlankstė vazas, gėlės, gulbes, dar vienas nuteistasis padovanojo savo siuvinėtus paveikslus.

 

Globos namų gyventojai ir darbuotojai nuoširdžiai dėkojo už dovanas ir įteikė padėkos raštą bei pačių pagamintą vazą. Nuteistiesiems palinkėjo, kad juos ir toliau lydėtų toks kūrybiškumas, neišsenkanti energija, gera nuotaika ir asmeninė laimė.

 

 

 

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 7 d. 16:02
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?