Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Nuteistieji pagerbė išėjusiuosius prasmingais darbais

2019-10-31

Šių metų spalio 30 d., siekiant paminėti artėjančią visų Mirusiųjų dieną Pravieniškių pataisos namų atvirosios kolonijos Trečiojo sektoriaus nuteistieji ėmėsi gražios iniciatyvos.

Nuteistieji, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos ar palydos už pataisos įstaigos ribų, vadovaujami Resocializacijos skyriaus specialisčių Jurgos Barteškienės ir Viktorijos Styraitės, bei bendradarbiaudami su Rumšiškių seniūnija ir Rumšiškių parapija, padėjo tvarkyti Rumšiškių kapines.

Šiose kampinėse palaidoti ne tik šio gražaus Lietuvos miestelio gyventojai, bet ir Pravieniškių pataisos namuose bausmę atlikinėję ir anksčiau laiko anapilin išėję nuteistieji.

Ne vienas čia besidarbavęs nuteistasis prisiminė ir savo jau mirusius artimuosius, bei žvelgdami į šios egzistencijos trapumą bandė surasti savo gyvenimo prasmę.

Kaip pasakojo šiai akcijai vadovavusi Resocializacijos skyriaus specialistė Viktorija Styraitė, nuteistieji po darbo grįžo pavargę, tačiau visi jautėsi tarsi nuveikę kažką prasmingo ir jautė didelį moralinį pasitenkinimą. Taip pat įstaigos specialistė džiaugėsi, jog ši akcija tapo gražia tradicija.

Be to paminėjo, kad tai yra tikrai veiksminga ir gera priemonė nuteistųjų resocializacijai, bei integracijai į visuomenę, nes čia amžinojo poilsio vietoje išnyksta, bet koks priešiškumas, išankstinės nuostatos ir atsiranda pamąstymai apie laiko tėkmę ir gyvenimiškąsias tiesas. Juk nebe reikalo sakoma: iš dulkės atėję, dulkėmis pavirsime.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 31 d. 11:27
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos