Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Nuteistieji buvo sužavėti aksominio balso atlikėjos gyvo garso koncertu

2020-05-14

Gegužės 12 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus 8 būrio nuteistieji, nuotoliniu būdu, klausėsi VDU studentės Gabrielės Goštautaitės koncerto.

Pamažu įvaldomos video konferencijų platformos „Zoom“ galimybės jau duoda savo rezultatų – šis koncertas pasižymėjo nepriekaištingu garsu bei vaizdu. Jaunoji atlikėja atliko populiarius užsienio atlikėjų kūrinius, ispaniškus šlagerius, roko balades, S. Prūsaičio garsųjį kūrinį „39“ bei A. Mamontovo dainas. Mergina pasirinko ir netradicinę koncerto aplinką – jos koncertas buvo transliuojamas iš labai gerai žinomos Kauno miesto erdvės, pro kurios langą matėsi kasdieninis miesto gyvenimas. Aksominio balso atlikėjos atliekami melodingi ir smagūs kūriniai, gera garso ir vaizdo kokybė leido nuteistiesiems pabuvoti tarsi tikrame koncerte. Kaip ir po pirmojo koncerto nuteistieji neslėpė savo susižavėjimo: „Labai nuostabiai gražus koncertas. Matau ir girdžiu savo gimtąjį miestą. Labai daug prisiminimų. Šilta, nuostabu. Ačiū“ – tokiais įspūdžiais po koncerto dalinosi vyrai. Žinoma, aplodismentų jaunajai atlikėjai nuteistieji tikrai nepagailėjo.

Koncerto pabaigoje mergina palinkėjo nuteistiesiems būti sveikais ir neprarasti vilties.

Gabrielė Goštautaitė studijuoja Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos Atlikimo meno bakalauro studijų programos dainavimo specialybę. Jaunoji muzikantė atlieka pačią įvairiausią muziką gyvai. Ji dainuoja akustiškai atliekamas lyrines dainas, pritariant gitara/fortepijonu, pop kūrinus, džiazo balades, retro koverius, klubinius hitus, dainuojamąją poeziją. Jos repertuare galima surasti ir lengvo roko, ispaniškų dainų, ispaniškų hitų pagal šokių ritmus: salsa, bachata, kizomba, ir t.t. Aksominio balso atlikėja gali didžiuotis ne tik didžiuliu atliekamų kūrinių repertuaru, bet ir Lietuvos bei tarptautiniuose konkursuose festivaliuose laimėtomis prizinėmis vietomis.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 14 d. 16:46
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos