Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Netikėti, bet šiltai priimti svečiai Trečiajame sektoriuje

2019-05-03

2019 m. balandžio 30 d. Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje Trečiajame sektoriuje netikėtai apsilankė svečias, kurį nuteistieji pasitiko šiltai ir draugiškai. Ir kaipgi kitaip pasitiksi svečią, kuris yra keturis kartus Lietuvos galiūnų vicečempionas, Pasaulio komandinio galiūnų čempionato nugalėtojas ir antrosios vietos laimėtojas, du kartus Baltijos šalių galiūnų čempionas, Pasaulio galiūnų čempionato ketvirtos vietos laimėtojas, du kartus Lietuvos čempionas. Lietuvos galiūnas ir Lietuvos galiūnų reitinge užimantis 2 vietą, mūsų šalies stipruolis Vidas Blekaitis.

Kartu su Vidu Blekaičiu atvyko ir dar vienas Galiūnų federacijos atstovas - tai Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos fizinio lavinimo mokytojas Donaldas Andriulis.

Žymusis svečias susitikęs su Trečiojo sektoriaus nuteistaisiais noriai dalinosi savo sportine patirtimi, papasakojo kaip teisingai reikia sportuoti. Paaiškino, kaip reikėtų atstatyti organizmą po didelių fizinių krūvių. Donaldas Andriulis susirinkusiesiems papasakojo apie fizinio krūvio apskaičiavimą, mitybą, teisingą turimų fizinių resursų panaudojimą tobulinant savo kūną.

Nuteistieji aktyviai uždavinėjo įvairiausius klausimus, į kuriuos svečiai noriai atsakinėjo, nesivadovaudami šabloniniais teiginiais, bet linksmai ir su humoru prisimindami įvairius juokingus nutikimus, jų kaip sportininkų gyvenime.

Susitikimo pabaigoje nuteistieji svečiams padovanojo savo rankų darbo atminimo medalius.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiajame sektoriuje bausmę atlieka 795 nuteistieji.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 3 d. 09:22
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos