Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Naudojant nekasdienišką meno rūšį paminėta Tarptautinė ozono sluoksnio apsaugos diena

2020-09-17

Tapyba su medžių lapų kompozicija – nekasdieniška meno rūšis, kurią 2020 m. rugsėjo 16 d. minint Tarptautinę ozono sluoksnio apsaugos dieną išbandė Pirmojo sektoriaus nuteistieji. Tapyba ir medžių lapų kompozicija puikiai dera tarpusavyje, siejasi su ekologija ir augmenijos svarba, užsiėmimo tikslas - atskleisti savo meninius sugebėjimus, diskutuoti apie ekologiją ir gamtą.

Minint tarptautinę ozono sluoksnio apsaugos dieną Pirmojo sektoriaus nuteistieji susirinko į tęstinį „Literatūros ir spaudos peržvalgos“ užsiėmimą, kuriame diskutavo apie ozono sluoksnio paveiktą Žemės klimato kaitą, vėžinius odos susirgimus, kataraktą ir silpnėjančią imuninę sistemą.

Nuteistieji plačiai aptarė ozono sluoksnio įtaką Žemei, ekologiją, chemikalų ir UV spindulių sukeliamas ligas, kai kuriems tai buvo naujos žinios kurios tikimės pravers ateityje tausojant planetą ir sąmoningai mąstant apie tai kas laukia mūsų ateityje.

Žemės planetai kenkiantys veiksniai kyla dėl naudojamų pesticidų, chemikalų, dažno automobilio naudojimosi ir kt. Nors visko negalime kontroliuoti, tačiau turime būti sąmoningi ir tausoti savo planetą. Kartais galime vietoje važiavimo automobiliu pasirinkti dviratį ar viešąjį transportą. Vietoje kenksmingų chemikalų pasirinkti ekologiškas valymo priemones, plastikinius maišelius pakeisti į popierinius ir nepamiršti rūšiuoti atliekų.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 17 d. 10:30
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos