Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Mokslo ir žinių dienos šventė įstaigoje

2019-09-04

Pasitinkame vieną gražiausių ir prasmingiausių švenčių – Mokslo ir žinių dieną. Tai šventė, vienijanti visus bei reikalaujanti susitelkimo ir atsakomybės. Rugsėjo 1-oji – naujųjų mokslo metų pradžia visose Lietuvos mokymo įstaigose.

2019 m. rugsėjo 3 d. rytas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijoje Pirmajame ir Trečiajame sektoriuose prasidėjo šventine nuotaika. Įstaigoje dirbantys Kaišiadorių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos, Kaišiadorių verslo ir technologijos mokyklos mokytojai, Elektrėnų profesinio mokymo centro pedagogai ir nuteistieji buvo pakviesti į šventinius susitikimus, paminėti metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią Mokslo ir žinių dieną.

Šiai prasmingai dienai paminėti Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje buvo aukojamos šv. Mišios, kurias aukojo kapelionas kunigas Linas Šipavičius. Tai graži tradicija, kuri tęsiama jau ketvirtus metus. Šv. Mišiose dalyvavo viešnia savanorė Aistė Tėvelytė, kuri prie mišių aukojimo prisidėjo savo nuostabiu balsu, giedodama giesmes.

Susirinkusius į Mokslo ir žinių dienos šventę sveikino Pirmojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus viršininkas Arūnas Leonavičius ir vyriausioji specialistė Daiva Čiurinskienė. Padėkojo pedagogams už jų indėlį į nuteistųjų resocializaciją, palinkėjo mokytojams didelės sėkmės, kad šie mokslo metai būtų kūrybingi bei palankūs naujų idėjų ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui, o bausmę atliekantiems nuteistiesiems niekada nepraleisti progos tobulėti, siekti mokslo, žinių ir įgyti profesiją.

Nuteistieji, taip pat turėjo galimybę tarti sveikinimo žodį, pasveikino eilėmis įstaigoje dirbančius pedagogus, jų profesinės mokslo ir žinių dienos bei naujų mokslo metų pradžios proga ir įteikė gėles.

Šią dieną paminėjo ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiasis sektorius. Klubo salėje, papuoštoje nuteistųjų darbeliais, piešiniais ir gėlėmis susirinko įstaigoje nuteistuosius mokantys pedagogai ir kiti svečiai. Nuteistieji, padedami Resocializacijos skyriaus specialistų, šiai šventei ruošėsi iš anksto – vyko piešinių ir laiškų mokytojui konkursai, gražiausi piešiniai buvo eksponuojami parodoje.

Šventė prasidėjo Lietuvos himnu, po to nuteistieji mokytojams skaitė eiles, muzikos būrelio narys padainavo ką tik išmoktą dainą, buvo perskaitytas konkurso „Laiškas mokytojui“ nugalėtojo laiškas: „Toje visagalėje laiko tėkmėje verta sustoti, kad apmąstytum sutiktus žmones, kurie tau atidavė ne tik savo širdies šilumą, bet ir jos pačios dalį. Tame nesibaigiančiame ir nesustojančiame metų bėgime man nusišypsojo laimė sutikti labai gerų, nuostabių žmonių, iš kurių teko ne kartą pasimokyti, pasisemti išminties, gyvenimo patirties. Jie būdavo net ir moraline atrama kai kuriuose gyvenimo vingiuose. Iš viso to į praeitį nubėgusio ir nesugrąžinamo laiko giliausiai atmintyje išliko nuostabi, kilni ir visam gyvenimui nepamirštama asmenybė - mano pirmoji mokytoja“

Mokytojų veidai švytėjo noru dalintis sukaupta patirtimi, teisingu žodžiu, nepritrūkti optimizmo ir entuziazmo. Mokytojai linkėjo visiems kartu žengti ieškojimų ir atradimų keliu, mažus pasiekimus paversti didelėmis pergalėmis, linkėjo, kad kiekviena mokslo diena dovanotų pažinimo džiaugsmą. 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 4 d. 16:37
 

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos