Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravieniskes@kalejimai.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Naujienos

Mokesčių inspekcijos specialistai konsultuoja nuteistuosius dėl individualios veiklos galimybių

2022-09-28

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje lankėsi Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos specialistai Gintarė Kimbirauskienė ir Audrius Striga.

 

Susitikimo metu įstaigos nuteistieji domėjosi kalinčiųjų asmenų individualios veiklos, vykdomos pagal verslo liudijimus ar individualios veiklos pažymas galimybėmis. Kadangi neturintys teisės išvykti už pataisos įstaigos ribų be sargybos arba be palydos nuteistieji darbine veikla gali užsiimti tik pataisos įstaigoje prižiūrint atsakingiems įstaigos darbuotojams.

 

Mokesčių inspekcijos atstovai pateikė informaciją, konsultavo ir atsakė į daug klausimų apie individualios veiklos įregistravimo būdus, darbo pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymos privalumus ir skirtumus, šią veiklą vykdančių asmenų mokestines prievoles bei apie veiklos apskaitos tvarkymą.

 

Specialistai informavo, kad kilus, ar turint kitų individualių klausimų mokesčių inspekcijos darbuotojai darbo valandomis visus besidominčius gali konsultuoti ir telefonu.

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugsėjo 28 d. 16:56