Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Miesto šventėje pristatyti nuteistųjų darbai ir pataisos pareigūno profesija

2019-06-11

Birželio 8 d. Kaišiadoryse įvyko tradicinė miesto šventė „Paukščių festivalis“, kurioje, vykdant nuteistųjų asmenų integraciją į visuomenę, buvo pristatyti nuteistųjų kūrybiniai darbai. Miesto gyventojai ir šventės svečiai turėjo puikią progą grožėtis įspūdingais nuteistųjų darbais iš popieriaus bei įvairiais drožiniais iš medžio. Įstaigos pareigūnai šventėje surengė pataisos pareigūno profesijos pristatymą. Prie įstaigos stendo nuolat būriavosi gausus būrys jaunimo, kurie domėjosi mokymosi Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos mokymo centre sąlygomis, darbo ir karjeros galimybėmis, įsidarbinimo į pataisos įstaigas tvarka. Šventės dalyviams buvo demonstruojamos pareigūnų tarnyboje naudojamos specialiosios priemonės ir ginkluotė, dalijami informaciniai lankstinukai, atsakoma į besidominčių pataisos pareigūno profesija klausimai, diskutuojama. Smalsesni šventės dalyviai galėjo ne tik stebėti, bet ir pasimatuoti specialiąsias priemones, apžiūrėti keturratį motociklą „LINHAILH300ATV-3D T3 4x4“, kuris naudojamas pareigūnų tarnyboje.

Šventės dalyviams įstaigos darbuotojai organizavo įvairias sportines veiklas: smiginio, virvės traukimo varžybas ir kitus, tik mažiesiems skirtus žaidimus. Visi rungtyse dalyvavę vaikai buvo apdovanoti simbolinėmis, nuteistųjų rankomis pagamintomis dovanėlėmis, saldainiukais bei balionais.

Manytume, kad tokie ir panašūs renginiai, formuoja ir skatina sveiką požiūrio keitimą į nuteistuosius.

 

   
       
 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 12 d. 14:42
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos