Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Įstaigos kolektyvas atsisveikino su ilgamete įstaigos darbuotoja

2020 m. rugsėjo 30 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kolektyvas atsisveikino ir išlydėjo į pensiją ilgametę įstaigos darbuotoją Danutę Širvinskienę.

Už ilgametį, nepriekaištingą ir sąžiningą keturiasdešimt keturių metų su puse darbą pasveikino įstaigos vadovybė, direktorius Dainius Sušinskas įteikė paskatinimą už gerus darbo rezultatus.

Danutė Širvinskienė nuo 1976 m. balandžio 6 d. iki 1996 m. sausio 2 d. dirbo įstaigoje OČ 12/2, Pravieniškėse. Šioje įstaigoje ėjo buhalterio, kasininko, inžinieriaus-konstruktoriaus ir sekretoriaus-mašininko pareigas. Nuo 1996 m. sausio 3 d. dirbo Pravieniškių sustiprinto režimo pataisos darbų kolonijoje Nr.1 Kadrų grupės inspektore. Nuo 2003 m. birželio 11 d. tas pačias pareigas ėjo Pravieniškių 1-uosiuose pataisos namuose.

Bendras pataisos įstaigose darbo stažas yra virš 40 metų, iš jų 20 metų - Personalo skyriuje. Po pataisos įstaigų reorganizacijos Pravieniškėse, nuo 2011 m. vasario 1 d. Danutė Širvinskienė paskirta į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Personalo skyriaus inspektorės pareigas, nuo 2016 m. balandžio 21 d. ėjo Personalo skyriaus specialistės pareigas, nuo 2019 m. vasario 1 d., pasikeitus įstaigos struktūrai - Veiklos organizavimo skyriaus specialistės pareigas.

Per visą darbo laikotarpį Danutė Širvinskienė už nepriekaištingą paskirtų užduočių vykdymą bei už pasiektus gerus darbo rezultatus buvo daug kartų skatinta.

Pasižymi punktualumu, sąžiningumu ir nepriekaištingu savo pareigų atlikimu. Tarp kolegų kaip darbšti, atsakinga, draugiška ir maloni darbuotoja.

 

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 30 d. 15:39

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos