Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Įstaigoje atliktos viruso plitimo prevencinės priemonės

2020-03-19

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai bei darbuotojai yra aprūpinti rankų dezinfekciniais skysčiais, vienkartinėmis pirštinėmis, vienkartinėmis veido kaukėmis. Papildomai įsigytas didelis kiekis dezinfekuojamojo skysčio bei medicininių kaukių. Konvojaus pareigūnams ir pareigūnams atliekantiems dezinfekavimo darbus yra sukomplektuoti apsauginių priemonių komplektai: vienkartiniai kombinezonai, veido respiratoriai, vienkartinės pirštinės. Pareigūnams išduotas paviršių dezinfekcinis skystis konvojaus automobilio bei kitų liečiamų paviršių dezinfekcijai.

Įstaigoje nuolat dezinfekuojamos bendro naudojimo patalpos, turėklai, rankenos bei kiti paviršiai. Yra apribotas pašalinių asmenų patekimas į įstaigos administracinio pastato patalpas. Į įstaigą įeinantiems asmenims nuotoliniais temperatūros matuokliais matuojama kūno temperatūra. Šiandien buvo dezinfekuotos Pusiaukelės namų ir nuteistųjų, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos ar palydos už įstaigos teritorijos ribų bendro naudojimo ir gyvenamosios patalpos. Rytoj bus atliekami kitų pastatų dezinfekavimo darbai ir toliau vykdomos visos viruso plitimo prevencinės priemonės.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 20 d. 11:06
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos