Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Budrūs pareigūnai užkardė draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų patekimą į įstaigą ir sulaikė įtartiną asmenį

2019-06-12

Š. m. birželio 11 d., apie 21.50 val. pareigūnas, tarnybą atlikdamas apsaugos poste, išgirdo traškesį miške. Įtarę, jog miške gali būti įtartini asmenys ir, kad netrukus gali būti atliktas permetimas į pataisos įstaigos teritoriją, patrulinės grupės pareigūnai tuoj pat apžiūrėjo Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus prieigas, ir pastebėjo į miško gilumą bėgantį asmenį. Įtartinas asmuo netrukus buvo sulaikytas ir pristatytas į administracines patalpas įvykiams išsiaiškinti.

Apie įvykį informuoti Kauno m. VPK, Kaišiadorių raj. PK pareigūnai, kuriems atvykus nustatyta sulaikytojo tapatybė, apžiūrėta kuprinė, kurią minėtas asmuo turėjo su savimi. Kuprinėje rasta: 9 buteliukai su 0,5 litro talpos skaidriu alkoholio kvapą skleidžiančiu skysčiu.

Sulaikytas asmuo prisipažino, kad turėjo tikslą atlikti draudžiamų daiktų permetimą į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus teritoriją ten bausmę atliekantiems nuteistiesiems.

Sulaikytą asmenį ir draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus išsivežė policijos pareigūnai.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 627 nuteistieji.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 12 d. 14:56
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos