Naujienos

Budrių pareigūnų dėka užkardoma vis daugiau permetimų

2019 m. gegužės 31 d. ir 2019 m. birželio 3 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje pareigūnams budriai ir atsakingai vykdant tarnybą buvo užkardyti 4 permetimai, paimti 5 paketai, kuriuose buvo: aštuoni mobiliojo ryšio telefonai, trys Sim kortelės, 200 vnt. tablečių anabolinių steroidų, trys įkrovimo laidai ir augalinės kilmės - galimai narkotinė ar psichotropinė medžiaga. Rasti daiktai perduoti Kriminalinės žvalgybos skyriui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

2019 m. birželio 1 d. apie 02.30 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje tikrinant kontrolinę pėdsakų juostą, tarp apsaugos postų, buvo rasti 7 paketai susukti juoda lipnia juosta. Minėtuose paketuose buvo 21 mobiliojo ryšio telefonas.

Įstaigos darbuotojai ir toliau stengsis, visais įmanomais būdais, sumažinti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų, patekimą į įstaigą.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 631 ir Antrajame sektoriuje 806 nuteistieji.


Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 5 d. 08:55

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos