Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

„... tikrai viskas yra ir bus gerai.“

2020-09-17

Pravieniškių pataisos namų–atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus aktų salėje buvo suorganizuotas renginys nuteistiesiems tema „Kaip išlipti iš visiškos nevilties duobės“, kurį paruošė sąmoningumo mokyklos „Gyvenimo rytas“ įkūrėjas, konsultantas ir lektorius Robertas Karvauskas.

Natūraliai išplaukia klausimas, o kas gi yra neviltis? Neviltis – tai yra nebuvimas meilės žmogaus širdyje, nebuvimas jausmo, nebuvimas vidinės ramybės, kad tikrai viskas yra ir bus gerai.

Seminare buvo paliesta viena labai svarbi ir skaudi žmogaus problema – nusivylimas. Žmonės dažnai nusivilia daugeliu dalykų: politika, ekonomika, didelėmis kainomis, mažomis pajamomis ir t.t. Kartais, pažiūrėję į žmogų iš šono, pamąstome: žmogus ir namus turi, ir už ką pavalgyti turi, ir įvairiausių užsiėmimų, renginių, pramogų šiandien yra be galo didžiulė pasiūla! Tad kodėl žmogus ima ir įkrenta į nusivylimų duobę? Kodėl taip atsitinka? Kaip iš to išsilaisvinti?

Mus nuo mažens išmokino gyventi taip, kad mes turime iš gyvenimo kažką gauti, kažkuo apsirūpinti. Ir labai dažnai, kada stengiamės kažką gauti, mums neišeina, tada nusiviliame savimi, nusiviliame tomis aplinkybėmis, kuriose gyvename. Kiekvienas žmogus turėtų užduoti sau klausimą: „Ko aš siekiu gyvenime, bet negaunu, ko niekaip nepasiekiu? Kiekvienas turėtų atsisėsti ir ramiai apie tai pagalvoti. Dažnai mes žinome, kaip turi būti ir stengiamės realizuoti tai gyvenime. Tačiau gyvenimas visą laiką juda ir nė viena situacija nebūna tokia pati. Mes norime seną žinojimą įkelti į naują situaciją. Tačiau kuo daugiau pastangų mes dedame, tuo labiau prarandame savo energiją. Kai nepavyksta – nusiviliame. Reikia sutelkti dėmesį į kitokius prioritetus, į kitokias vertybes“.

Tad ką gi daryti?

„Aplink mus yra energinis laukas, kurį lemia mūsų būsena, mūsų jausmai. Mūsų energetika turi būti teigiama, turi būti gražūs jausmai. Mes turime prižiūrėti savo energinį lauką, jį puoselėti, jį valyti. Gyventi su sena energetika jau neišeina, nes aplinkos energijos labai stipriai kyla. Iš saulės pliūpsniais eina naujų vibracijų energija, kuri perinstaliuoja Žemės energinį lauką. Reikia kelti savo energetiką, savo vibracijas reikia tankinti. O tai reiškia, reikia susikoncentruoti į kitokią būseną – į Meilės būseną, į pusiausvyros ir ramybės būseną, į pilnatvės atradimą savyje“.

Nuo ko gi pradėti?

„Mūsų fizinė struktūra yra neatsiejama nuo mūsų energinės struktūros. Tai reiškia, kad mūsų kūno išraiška yra neatsiejama nuo mūsų vidinių būsenų, nuo jausmų“. Lektorius pataria visada pradėti nuo kvėpavimo, o taip pat duoda nuostabų pratimą, kurį atlikti nusivylusiam žmogui, tikriausiai, atrodo neįmanoma, tačiau Robertas sako: „Pradėkite šypsotis ypatingai tada, kada jums sunku. Taip, tada atrodo nesinori, bet žinokite, kad raumenų patempimas duoda savo rezultatą. Todėl suimkite save į rankas, atsisėskite ir 5 minutes pasitempę laikykite šypseną. Jūs nustebsite tais rezultatais. Šypsena yra stebuklingas būdas sunaikinti bet kurią gyvenimo problemą“ – sako Robertas Karvauskas. Tiesiog reikia tai išbandyti!

Atsisveikindamas Robertas su geriausiais linkėjimais Pravieniškių pataisos namų–atvirosios kolonijos bibliotekoms padovanojo savo išleistos knygos „Laimingo Gyvenimo Raktas“ dešimt egzempliorių.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 18 d. 15:32
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos