Naujienos

Švęskime Šventąsias Mišias ir kurkime bendrystę Viešpaties akivaizdoje

          Lietuvos probacijos tarnybos bendruomenė su džiaugsmu dalinasi žinia, kad 2020 m. birželio 17 d., 18 val. Vilniaus arkivyskupijos Carito Nuteistųjų konsultavimo centras organizuoja renginį – Šventas Mišias nusikaltimų paliestiems asmenims. Prisijungti maloniai kviečiami žmonės, nukentėję nuo nusikaltimų, asmenys, atliekantys ir/arba atlikę laisvės atėmimo bausmę, probuojamieji ir jų artimieji. Kviečiami bausmių vykdymo sistemos darbuotojai ir jų šeimų nariai, savanoriai, teikiantys pagalbą nuteistiesiems arba nuo nusikaltimų nukentėjusiems asmenims.

 

Mišios vyks Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje, Savičiaus g. 15, Vilniuje,

po Šv. Mišių visi bus pakviesti užkasti ir pabendrauti.

 

          Broliai ir seserys, tikintieji, pabūkime kartu, sujunkime sielas nuoširdžioje maldoje, prašydami atleidimo sau ir atleisdami vieni kitiems, prašydami Viešpaties paramos, supratimo ir meilės.

          Žymus filosofas, rašytojas, „Arkos“ bei „Tikėjimo ir šviesos“ pasaulinių bendruomenių įkūrėjas Žanas Vanje (Jean Vanier, 1928-2019) rašė taip: „Mylėti iš tikrųjų reiškia sukurti pasitikėjimo vieni kitais santykius. Žodis tapo kūnu – tapo trapiu, pažeidžiamu. Jis tikrai tapo kūnu. Bet pirmoji šio kūdikio, Dievo, tikrovė – tai tapimas kūnu moters kūne, Marijos kūne. Mažiems vaikams ypač būdingas švelnumo poreikis. Švelnumas – tai gebėjimas sukurti saugumą savo prisilietimu arba kalbėjimu. Švelnumas yra tai, kas negąsdina, kas ramina. Švelnumas taip pat yra apreiškimas. Jis sako: „Tu esi gražus!” Įsikūnijusio Žodžio, Žodžio, kuris tapo kūnu, slėpinys – tai, kad šis vaikelis norėjo būti mylimas. Šitaip suprantame, kad Meilė taip pat nori būti mylima“.

          Neatsitiktinai Šv. Mišioms esame kviečiami į Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia – nuraminkime širdis, pripildykime jas švelnumo, pajauskime saugumą, bendrystę ir šilumą!

 

Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 16 d. 14:57

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2020 m. liepa
 
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos