Naujienos

Susitikti, bendradarbiauti, padėti

2022-05-04 Lietuvos probacijos tarnybos Kauno skyriaus pareigūnės susitiko su Kauno arkivyskupijos Caritas atstovais aptarti ilgalaikius bendradarbiavimo klausimus. Susitikime dalyvavo Kauno arkivyskupijos Caritas veiklos koordinatorė Renata Dubauskė, socialinės darbuotojos bei Lietuvos probacijos tarnybos Kauno skyriaus pareigūnės. Susitikimo metu aptarti pagrindiniai bendradarbiavimo klausimai: nuteistųjų integracija į darbo rinką, socialinės pagalbos teikimas, galimybė sudaryti bendradarbiavimo sutartį dėl viešųjų ir neatlygintinų darbų atlikimo. Susitikimo metu Kauno arkivyskupijos Caritas atstovės pristatė ir priminė, kad jų organizacija teikia socialinę pagalbą visiems lygtinai paleidžiamiems asmenims, todėl probacijos pareigūnai paraginti aktyviau nukreipti prižiūrimuosius dėl pagalbos teikimo: pagalba tvarkantis pašalpas, skolas ir tarpininkavimas antstolių kontorose, maisto daviniai, benamystės centras, kur pamaitinami skurstantys asmenys. Nuspręsta, kad esant dideliam poreikiui, galima siųsti į Kauno arkivyskupijos Caritas centrą ir tuos probacijos pareigūnų prižiūrimuosius, kurie nėra lygtinai paleisti, tačiau kuriems itin reikalinga kokia nors socialinė pagalba.

Labai svarbu tai, kad Kauno arkivyskupijos Caritas atstovės supažindino susitikime dalyvavusius Lietuvos probacijos tarnybos Kauno skyriaus pareigūnus su nuo birželio mėnesio pradedamu vykdyti projektu ,,Pagalba nuteistųjų artimiesiems“. Projektas svarbus atkuriant nuteistųjų ryšius; padedant ir teikiant pagalbą nuteistųjų artimiesiems. Projekto metu artimiesiems bus teikiamos konsultacijos, kurių metu jie išklausomi, patariama, kaip priimti situaciją ir pan.

Tikimės, kad aktyvus ir nenutrūkstamas pareigūnų ir Kauno arkivyskupijos Caritas bendradarbiavimas lems nuteistųjų sėkmingesnę integraciją į visuomenę, geresnę jų gyvenimo kokybę, o tuo pačiu ir visos visuomenės saugumą ir harmoniją.

Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 5 d. 14:58

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2022 m. birželis
 
P
A
T
K
P
Š
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Visi renginiai ir įvykiai