Naujienos

Susitikimas su knygos „Aistra gyventi sveikai“ autoriumi Mariumi Jovaiša

2019-11-26

Vilniaus regiono skyriuje jau tapo tradicija suburti probacijos darbuotojus, praktiką atliekančius studentus, savanorius, socialinius partnerius ir priežiūroje esančius asmenis į edukacinius renginius – kuriant bendruomenę ypatingai svarbu pabūti kartu, išgirsti, suprasti, pasitikėti vieni kitais.

 2019 m. lapkričio 15 d. Vilniaus regiono skyriuje (Vilniaus mieste) žymus fotografas, keliautojas, rašytojas, dokumentinių filmų autorius Marius Jovaiša probacijos darbuotojams ir probuojamiesiems pristatė savo naują knygą „Aistra gyventi sveikai“.

Ne paslaptis, kad dažnas pagalvoja apie sveiką gyvenseną, bet numoja ranka – tai nėra laiko, tai noro, tai trūksta pinigų sporto klubui bei mitybos plano sudarymui. Marius Jovaiša paprastai ir įdomiai, remdamasis savo asmenine patirtimi papasakojo, kaip įprastą dienos rutiną paversti sveikos gyvensenos plano dalimi. Tereikia nustatyti sau ilgalaikį sveikatinimo tikslą (sakykim, atstatyti sąnarių lankstumą) ir siekti jo mažais žingsneliais – kas valandą skirti penkias minutes paprastiems tempimo pratimams ir išgerti stiklinę vandens, vakare po darbo greitu žingsniu nueiti kelis kilometrus, vis didinant atstumą. Anot Mariaus Jovaišos, svarbu sveikatinimo galimybių paiešką paversti hobiu ar netgi aistra, tuomet rezultatų nereikės ilgai laukti.

Pristatymo metu autoriaus knygas buvo galima ne tik įsigyti, bet ir gauti dovanų atlikus tam tikras sportines užduotis: vienas probacijos pareigūnas buvo apdovanotas už gebėjimą stovėti ant rankų, o probacijos prižiūrimasis už tai, kad pademonstravo gerą koordinaciją žongliruodamas kamuoliukais.

Renginio dalyviai nuoširdžiai dėkoja rašytojui už įkvėpimą gyventi sveikiau, aktyviau ir atsakingiau, o Vilniaus regiono skyriaus specialistei Rasai Rimeikienei – už sklandu renginio organizavimą.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 30 d. 11:54
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2021 m. sausis
 
P
A
T
K
P
Š
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos