Naujienos

Narkotinių medžiagų vartojimo prevencija

2019 m. gruodžio 13 d. Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriuje, veiklą vykdančiam Visagino savivaldybės teritorijoje, organizuotas renginys skirtas narkotinių medžiagų vartojimo prevencijai. Susitikime dalyvavo miesto savivaldybės, Socialinių paslaugų centro, ugdymo įstaigų, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato, nevyriausybinių organizacijų atstovai, Lietuvos probacijos tarnybos priežiūroje esančių asmenų (iki 21 m.) tėvai.

Atviro susitikimo metu, miesto bendruomenė buvo informuota apie taikomos „Dvylikos žingsnių“ programos etapus, svarbiausius jos principus. Organizacijos nariai dalinosi savo sėkme ir patirtais iššūkiais, įveikiant priklausomybę ir gyvenant laisvą, produktyvų gyvenimą be narkotikų, pritaikant principus, išdėstytus „Dvylikos tradicijų“ bei „Dvylikos žingsnių“ programoje.

Visagino grupės „Žiema“ lyderė Jelena informavo susirinkusiuosius apie narkomanų anonimų grupės susirinkimus, juose teikiamą psichologinę paramą, taip pat pateikė išsamią informaciją apie reabilitacijos centrus. Tokio pobūdžio susitikimai šiandien yra aktualūs, ypač mieste, kur narkomanija yra labai paplitusi. Nutarta individualaus darbo su nuteistaisiais metu, ypatingai kuriems teismas yra paskyręs įpareigojimą gydytis nuo narkomanijos ar nevartoti psichoaktyvių medžiagų, taip pat aktyviai dalyvauti priklausomų asmenų savitarpio pagalbos grupės veikloje. Susitikimo metu teikta informacija žodžiu bei buvo dalinami lankstinukai, skatinantys blaivų gyvenimo būdą. Su Visagino NA grupės vadove buvo aptarti pasikeitimo informacija apie asmenis, teismo sprendimais įpareigotais lankyti šią organizaciją, būdai.

Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 30 d. 11:49

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2021 m. balandis
 
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Visi renginiai ir įvykiai

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos