Naujienos

Institucinis bendradarbiavimas vykdant probaciją

2020-03-05

           Lietuvos probacijos tarnyba vis aktyviau bendradarbiauja su valstybės ir savivaldos institucijomis bei įstaigomis. Vienas iš ilgalaikių, patikimų probacijos tarnybos partnerių – policijos įstaigos, ne tik vykdančios probuojamųjų, kurių buvimo vieta nežinoma, paiešką, pranešančios apie probuojamųjų padarytus administracinius nusižengimus ir pradėtus ikiteisminius tyrimus, bet ir padedančios probacijos pareigūnams vykdyti prevencinį bei intervencinį darbą su smurtaujančiais, girtaujančiais, netinkamai atliekančiais tėvų pareigas asmenimis.

           2020 m. vasario mėnesį daugumoje iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato teritorinių padalinių vyko ataskaitiniai renginiai, veiklos planavimo pasitarimai, į kuriuos buvo kviečiami Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriaus specialistai. Vilniaus mieste ir rajone, Širvintose, Šalčininkuose ir kituose Vilniaus regiono miestuose vidaus tarnybos pareigūnai pristatė veiklos ataskaitas savivaldos įstaigų ir bendruomenių atstovams, dalinosi įžvalgomis apie naujus projektus, bendras priemones, socialines akcijas. Galima pasidžiaugti, kad Lietuvos probacijos tarnyba – pageidaujamas ir gerbiamas tęsiamų bei planuojamų bendrų veiklų partneris. Vienas iš šių metų startuolių – smurto prevencijai bei delinkventinio elgesio paauglių edukacijai skirtas projektas „Rask jėgų save pakeisti“, kurį įgyvendins Vilniaus regiono skyrius, Vilniaus miesto 6-asis policijos komisariatas, VŠĮ „Mūsų saulužė“, Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo 10-oji šaulių rinktinė ir kiti socialiniai partneriai. 2020 metais taip pat planuojama susitelkti bendradarbiaujant probuojamųjų užimtumo srityje, populiarinant sveiką gyvenseną ir blaivumą, vienijant bendruomenes saugiai kaimynystei.

            Lietuvos probacijos tarnybos tikslas  – kuo veiksmingiau įsitraukti į bendrą teisėsaugos institucijų ir visuomenės saugios aplinkos kūrimo procesą, mažinti nusikalstamų veikų recidyvą, padėti probuojamiesiems keisti žalingus įpročius bei elgesį, atrasti savo stipriąsias savybes, kurias panaudojant būtų įmanoma siekti gyvenimo tikslų teisėtais būdais ir priemonėmis.

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 30 d. 16:23
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2021 m. balandis
 
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Visi renginiai ir įvykiai

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos