Naujienos

Buvusio nuteistojo apsilankymas ir padėka probacijos pareigūnei

Lietuvos probacijos tarnybos Klaipėdos regiono skyriaus specialistę Plungėje aplankė netikėtas svečias - anksčiau probacijos priežiūroje buvęs nuteistasis atėjo padėkoti.
Vyras, atvykęs į probacijos skyrių, pripažino, jog jaučia gėdą už savo elgesį probacijos priežiūros laikotarpiu, atsiprašė už tuomet išsakytus negražius žodžius, šiurkštų elgesį.
Šįkart, nuoširdžiai ir atvirai bendraudamas, jis padėkojo pareigūnei už pastangas padėti išsivaduoti iš priklausomybės nuo psichiką veikiančių medžiagų, už patarimus, sprendžiant socialines problemas bei pagalbą ieškant darbo.
Vyras sako, kad tuomet, kai reikėjo prisiimti atsakomybę už naują savo gyvenimą, jis dar kartą suklydo ir dėl probacijos sąlygų, įpareigojimų nevykdymo buvo grąžintas atgal į pataisos namus atlikti bausmės.
Šis grįžimas į laisvės atėmimo vietą, leido suprasti, kad probacijos pareigūnė jam norėjo tik gero, nuoširdžiai bandė motyvuoti bei įkvėpti norą keistis. Išsakęs padėką, vyras žadėjo gyventi dorai.
Pareigūnus šis apsilankymas maloniai nustebino: „Tokios padėkos ir susitikimai įkvepia, suteikia pasitikėjimo savo darbo prasmingumu“.
 
Jeigu ir Jūs jaučiate, jog eiti pokyčių keliu Jums nuoširdžiai padeda probacijos darbuotojai ir norite pasakyti: „Ačiū, kad įkvepiate keistis" ar pasidalyti mintimis, kaip ir kada sulaukėte probacijos pareigūnų, specialistų, psichologų pagalbos, rašykite el.p. probacija@probacija.lt
 
Tiems, kurie įkvepia suklydusius žmones pozityviems pokyčiams, svarbus grįžtamasis ryšys, todėl nuoširdžias Jūsų padėkas skelbsime darbuotojams.
Informacija atnaujinta 2022 m. birželio 22 d. 21:18

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2022 m. rugpjūtis
 
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Visi renginiai ir įvykiai