Naujienos

Būk laimingas darbe

2019-12-30

Darbe praleidžiame maždaug trečdalį savo gyvenimo ir labai svarbu jaustis jame komfortiškai. Tačiau vis dar gaji nuostata, kad darbas yra tik pajamų šaltinis ar statuso rodiklis, o gyvenimo džiaugsmo ir pilnatvės reikėtų ieškoti kitur. Dažnai girdime, kaip tai vienos, tai kitos įstaigos darbuotojai prisipažįsta jaučiantys nuobodulį, susvetimėjimą bei nuovargį, praradę entuziazmą dirbti, siekti naujų tikslų ir mėgautis darbinės veiklos rezultatais.

Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriuje perdegimo darbe sindromas nėra norma, su tuo ištįsus metus kovojama viso kolektyvo ir skyriaus vadovybės pastangomis. Mes nenorime patekti į liūdesio spąstus, mums svarbu susikurti malonią ir patogią darbo aplinką, kuri įkvėptų tarnybai ir leistų nepasiduoti išorės dirgikliams.

2019 m. gruodžio 17 d. Vilniaus regiono skyriuje (Vilniaus mieste) vyko renginys „Mankštinkis darbe per sporto valandas“. Kodėl kilo tokia idėja? Pirma – tai labai patogu. Antra – nauda sveikatai ir pasiruošimas fiziniams normatyvams išlaikyti. Trečia – tiesiog smagu pabūti kartu.

Sporto trenerė Irma Balandienė maloniai atvyko į skyrių ir pravedė pareigūnams 50 minučių mankštą. Treniruotė, skirta sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, turėjo kalanetikos, pilateso, jogos, kūno dizaino elementų. Didelio pasiruošimo nereikėjo – išradingi probacijos darbuotojai mankštai pritaikė pasitarimų salę. Kėdės buvo patrauktos prie sienų, o ant grindų patiesti kilimėliai.

Interaktyvaus užsiėmimo metu probatoriai ne tik pasimankštino, bei ir draugiškai pabendravo neformalioje aplinkoje, daugumos žodžiais – patyrė pozityvių emocijų, pailsėjo nuo rutinos.

Mes tikime, kad nusipelnėme būti laimingi darbe, nes tik laimingi žmonės rodo geresnius rezultatus, yra kūrybiški, iniciatyvūs, geba priimti išmintingus sprendimus. Taip pat tikime, kad tokie renginiai kuria ne laikiną, o tvarią sėkmę, skatina žmogiškumą bei pagarbą ir sukuria jaukią darbo aplinką, kurioje malonu praleisti trečdalį gyvenimo ir savo pozityvumu galima dalintis tiek su kolegomis, tiek su besilankančiais probacijos prižiūrimaisiais.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 17 d. 09:48
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2020 m. spalis
 
P
A
T
K
P
Š
S
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos